Samsunlu polis memurunda korona virüsü
Reklam
Reklam
  • Reklam

Samsunlu polis memurunda korona virüsü

Ülke genelinde Samsunlu bir polisin de aralarında bulunduğu toplam 15 polis memurunda korona virüsü vakası tespit edildi

29 Mart 2020 - 11:06

Tüm dünyanın bir numaralı sağlık sorunu haline gelen ve 11 Mart tarihinde Türkiye'ye de sıçrayan yeni tip korona virüsü (Kovid-19) Emniyet Teşkilatı'na da tesir etti. Yapılan testler sonucu 15 polisin Kovid-19 test sonuçları pozitif çıktı. Bunlardan 2'sinin emniyet müdürü olduğu öğrenildi. Hürriyet’in haberine göre, şu ana kadar 15 polise virüs bulaştı. Sakarya'da iki polis memuru, İzmir ve Samsun'da birer polis memuru ile Rize'de bir bekçiye korona virüsü tanısı konuldu. İstanbul'da ise 2 emniyet müdürü, 7 polis memuru ve bir bekçinin korona virüse yakalandığı tespit edildi. Öksürük, ateş tanışları ve halsizlik ile hastaneye kaldırılan polislerin tedavilerine devam edildiği ve genel sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

SAMSUNLU POLİS MEMURUNUN DURUMU İYİ

Diğer yandan Gazete Gerçek'in edindiği bilgilere göre; Samsunlu polis memurunun, Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde karantina altına alındığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi. Diğer yandan Samsunlu polis memurunun mesai arkadaşlarına da ev izni verilerek, memurların evlerinde kendi karantinalarını oluşturdukları bilgisine ulaşıldı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eyvah bebeğimin gözü yaşarıyor!
Eyvah bebeğimin gözü yaşarıyor!
Tesisler olimpik sporculara açıldı
Tesisler olimpik sporculara açıldı