Reklamı Geç
Reklam
  • Reklam
Samsunspor başkanını buldu mu?

Samsunspor başkanını buldu mu?

İstanbul’da yaşayan Samsunlu bir iş adamının kırmızı-beyazlı kulübün başkanlığı için çalışmalarını tamamladığı ve 8 milyonluk bir bütçeyle kulübe talip olacağı iddia edildi.

11 Ocak 2018 - 09:16

Samsunspor’da gözler ilki 21 ikincisi ise 28 Ocak tarihlerinde yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurula çevrildi. Erkurt Tutu ve yönetiminin istifasının ardından genel kurul öncesi tüm camiayı umutlandıran bir iddia ortaya atıldı. İstanbul’da yaşayan Samsunlu bir iş adamanın kırmızı-beyazlı kulübe başkan olacağı ifade edildi.

İDDİA DOĞRULANDI

TRT Spor’da yayınlanan Birinci Lig Gündemi programının sunucusu Cüneyt Ersan ve spor yorumcusu Hayri Ülgen de bu iddiayı doğrular açıklamalarda bulundu. Adı sır gibi saklanan bu iş adamının tüm çalışmalarını tamamladığı ve 28 Ocak tarihinde yapılacak ikinci kongrede 8 milyon liralık bir bütçeyle başkanlığa aday olacağı belirtildi. Fatih TUTAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ankara
    1 yıl önce
    iyi de yine tüzük gereği aday olamaz ise ne olacak? paldür küldür kapıdan girer gibi... çıksın açıklasın projesini... kafaları boş yere meşgul etmenin anlamı nedir? sonra taraftarlar olarak hayal kırıklığı yaşıyoruz..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Memur-Sen’in Ankara çıkarması
Samsun Memur-Sen’in Ankara çıkarması
Ali Kılıç: “Üreten de tüketen de mutlu olacak”
Ali Kılıç: “Üreten de tüketen de mutlu olacak”