‘Şaşılık’tan Büyük Anadolu Hastaneleri’nde kurtuldu
Reklam

‘Şaşılık’tan Büyük Anadolu Hastaneleri’nde kurtuldu

Samsunda Göz Sağlığı ve hastalıkları ile ilgili başarılara devam eden, Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir, Doğuştan şaşılık hastası olan 23 yaşında Rumeysa Yılmaz’a çare oldu.

19 Ağustos 2019 - 10:06

Sol gözünde kayma olduğunu belirten Rumeysa Yılmaz, “Göz şaşılığım ile ilgili rahatsızlığım çocukluğumdan günümüze kadar ki olan süreçte benim için her zaman dezavantajdı. Yaşadığım rahatsızlık, görme bozukluğundan kaynaklı bir şaşılık olması nedeniyle hem sosyal çevremde, hem de günlük pratiklerimi yerine getirmede büyük sorunlar yaşamama sebep olduğu için sürekli olarak rahatsızlık duyuyordum. Uzun yıllar boyunca farklı doktorlara gitsem de bununla ilgili olumlu bir sonuca ulaşamadım” diye konuştu.

‘TEDAVİSİ KORKTUĞUM GİBİ DEĞİLMİŞ’
Çevresindeki kişilerin önerileri üzerine Büyük Anadolu Hastaneleri Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Talha Özdemir ile görüşen Rumeysa Yılmaz, “Yapmış olduğumuz görüşmede Doktor Talha bey tedavi sürecinden bahsedince korktuğum gibi bir durumun söz konusu olmadığını anladım ve içim rahatladı. Ameliyat ardından gözümdeki şaşılık sona erdi. Estetik amaçlı girmiş olduğum ameliyatın ardından görmemde de düzelme yaşandı. Bundan sonraki süreçte de görme kaybı ile ilgili tedavi sürecimi doktor Talha beyle devam ettireceğim. Geçirmiş olduğum tedavi süresince göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı başta Op. Dr. Talha Özdemir’e ve tüm Büyük Anadolu Hastaneleri personeline ayrıca teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
‘SÜPER LİG’İN BİTMESİNİ BEKLEDİK’
‘SÜPER LİG’İN BİTMESİNİ BEKLEDİK’