• Reklam
Sektöre yön veren isimler Radyo Gerçek’te

Sektöre yön veren isimler Radyo Gerçek'te

Samsun'un tematik radyosu, sektör öncülerini dinleyicilerle buluşturuyor. Profesyonel programının yayınlanan ilk bölümünün konuğu Samsun TAKEV Lisesi Kurucu Ortağı Doç. Dr. Oktay Yapıcı oldu

14 Eylül 2018 - 10:39

Samsun'un tematik frekansı Radyo Gerçek, yeni yayın döneminde içeriğiyle fark yaratan programlarıyla dinleyicilerle buluşuyor. Berrak Güngör'ün hazırlayıp sunduğu ve ilk bölümü dün yayınlanan Profesyonel, farklı sektörlerin öncü isimlerini dinleyicilerle buluşturuyor. Yeni döneme hızlı bir giriş yapan Radyo Gerçek'in bilgi içerikli programlarından biri olan Profesyonel'in ilk konuğu Samsun TAKEV Lisesi Kurucu Ortağı Doç. Dr. Oktay Yapıcı oldu. Eğitim sektörü ve Doç. Dr. Oktay Yapıcı'nın kariyer basamaklarını tırmanış hikayesinin konuşulduğu programda, TAKEV Lisesi tarafından öğrencilere yönelik başlatılan yeni projelere de sıkça yer verildi.

‘ÇOCUKLARI HAYATA HAZIRLIYORUZ’

Profesyonel programının ilk konuğu olan Samsun TAKEV Lisesi Kurucu Ortağı Doç. Dr. Oktay Yapıcı, çocukları sadece derslere yönelik değil hayata karşı da deneyim sahibi olacak düzeyde yetiştirdiklerinin altını çizdi. Yapıcı, "Biz çocukları hem bilimsel olarak hem de hayatta karşılarına çıkabilecek her türlü duruma karşı hazır etmeye çalışıyoruz. Amacımız kendi kendine yetebilen bireyleri topluma kazandırmak" dedi.

ALANINDA UZMAN KİŞİLER 93.5'TE

Farklı sektörlerden alanında uzman kişilerin, başarı hikayelerini ve sektörlerine yönelik görüşlerini paylaşacağı Berrak Güngör'le Profesyonel her hafta Salı Günü saat 13:00'de Samsun'un gerçek radyosunda.

Kaynak: Hediye Berrak GÜNGÖR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MİNİK SAVAŞÇILAR
MİNİK SAVAŞÇILAR
Gözler Gaziantep’te
Gözler Gaziantep’te