Sembol Börek’ten Atakent’e yeni şube

Sembol Börek'ten Atakent'e yeni şube

1986 yılında aile mesleği olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan börek ve unlu mamuller sektöründeki tecrübelerini 2011 yılında Samsun’a taşıyan ve her geçen gün büyümeye devam eden Sembol Börek, Atakent'te yeni şubesini hizmete açtı

20 Aralık 2021 - 08:15

İhsan Akçay, Erol Sağlam ve Erkan İdik tarafından kurularak Samsun’da sektörün lider markası haline gelen Sembol Börek, Samsun’un Atakum ilçesi Atakent Mahallesi'nde yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı

'SAMSUN'A LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ'

Kokteyl ile başlayan açılış programında konuşan Sembol Börek ortaklarından İhsan Akçay, firma olarak en büyük özelliklerinin ürettikleri ürünlerin hafif ve lezzetli olması olduğunu ifade ederek, "Lezzetini kalitesinden alan ürünlerimiz için sektörün en kaliteli malzemelerini üreten firmalar ile çözüm ortağıyız. Sloganımız 'güven, sağlık, lezzet' kalitemize ve ürünlerimize güveniyoruz. Çıktığımız bu yolda özveriyle, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan personellerimize teşekkürü borç biliriz. Siz değerli misafirlerimizin bize verdiği değerin sorumluluğunu biliyoruz. Bu yüzden Türkiye markası olma yolunda desteğini bizden esirgemeyen cumhuriyetimizin ilk adımının atıldığı şehri Samsunumuza layık olmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

'HER YERE YAKIN, HERKESE LEZZET'

50'ye yakın istihdamıyla Sembol Börek'in kentteki günlük müşteri sayılarını 3 bine çıkartmayı hedeflediklerini söyleyen İhsan Akçay, şöyle devam etti: "'Her yere yakın, herkese lezzet' sloganımızla Atakent şubemizin açılısını yapmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Açılışımızda siz değerli misafirlerimizi yanımızda görmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Yeni şubemizin açılışına katılan başta milletvekili Erhan Usta’ya ile Bedri Yaşar’a, kıymetli belediye başkanlarına, siyasi partilerin il ve ilçe başkanlarına ve katılımıyla onurlandıran tüm değerli misafirlere teşekkür ediyoruz."

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek işletme gezildi ve davetlilere börek sunumu yapıldı. Katılımcılar, Samsun’a yaptıkları yatırımlardan dolayı Sembol Börek yöneticilerine teşekkür ederek, yeni şubeleri için ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.  

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘İktidar yürüyüşünü Samsun’dan başlattık’
‘İktidar yürüyüşünü Samsun’dan başlattık’
İstiklalspor’da 19 Mayıs coşkusu
İstiklalspor’da 19 Mayıs coşkusu