Son kullanma tarihi isyanı
Reklam
  • Reklam

Son kullanma tarihi isyanı

Samsun’un İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi’nde çocuklarına aldığı çikolataların son kullanma tarihinin geçtiğini son anda fark ettiği ve bu durumu sürekli yaşadıklarını kaydeden kadın, yetkililere denetim çağrısında bulundu

06 Temmuz 2020 - 11:23

Samsun’un İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi Yunus Emre Sokak’ta bulunan bir bakkalda satılan ürünler, buradan alışveriş yapan tüketicileri isyan ettirdi. Aldıkları pek çok ürünün tarihi geçmiş olduğunu kaydeden vatandaşlar, işletme sorumlularından şikayetçi olduklarını kaydetti. 

YETKİLİLERE DENETİM ÇAĞRISI
Çocuklarına çikolata aldığını ve eve geldiğinde tarihinin geçmiş olduğunu fark ettiklerini kaydeden ismini vermek istemeyen bir kadın vatandaş, “Çocuklarım çikolata istedi, haliyle bakkala giderek onlara sevdikleri çikolatalardan aldım. Son kullanma tarihine dikkat etmemiştim, eve geldiğimde çikolataların bayat olduğunu fark ettim ve bayat çikolataları çocuklarımın elinden alelacele aldım. Ben fark etmesem çocuklarım bu çikolataları yiyecekti. Çocuklarım zehirlenseler ne olacaktı? Bunu daha önce başka ürünlerde de yaşadım. Sürekli yaşıyoruz. Buradan artık alışveriş yapmayacağım. İnsanların sağlığıyla oynayan bu insanlarla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını bekliyorum” diye konuştu.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sınava girecek öğrencilere ulaşım ücretsiz
Sınava girecek öğrencilere ulaşım ücretsiz
EGE TÜRKİYE ŞAMPİYONU
EGE TÜRKİYE ŞAMPİYONU