STK KORTA DAMGA VURDU
Reklam

STK KORTA DAMGA VURDU

Samsun Tenis Kulübü sporcuları, 8-9-10 yaş ve 12 Yaş Turnuvaları’na damga vurdu. Yetenekli tenisçiler turnuvayı dört birincilik, iki ikincilik ve iki üçüncülük olmak üzere toplam 6 kupayla tamamladı

14 Şubat 2020 - 10:34

6 KUPA KAZANDILAR

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 8-9-10 yaş ve 12 Yaş Turnuvaları 6-9 Şubat tarihleri arasında Samsun Tenis Kulübü’nde düzenlendi. Turnuvalara Samsun Tenis Kulübü sporcuları damga vurdu. Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Samsun Tenis Kulübü sporcuları büyük bir başarıya imza atarak dört şampiyonluk, iki ikincilik ve iki üçüncülük elde ederek kupalara adeta ambargo koydu. 9 yaş kategorisinde Mete Arıncıoğlu, Poyraz Dirican ve Zeynep Işık birinci olurken, Zelal Ataman ikinci, Kuzey Önder ve Can Erbilgin üçüncülük kupalarını kaldırdı. 10 yaş kategorisinde ise Hasan Kaan Varilci şampiyonluğa ulaşırken, Tuna Kaya ikinci, 12 yaşta İbrahim Bora Tüfenk ikinci oldu.

BAŞKAN DURSUN TEBRİK ETTİ

Sporcularının elde ettikleri başarıdan dolayı büyük gurur duyduklarını söyleyen Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun, “Kulüp olarak öncelikli hedefimiz, sportif başarıdan daha çok bilinçli ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek. Kaliteli antrenör kadromuzla bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapılan iyi çalışmalar sonucunu da sporcularımızın kazandığı kupalarla alıyoruz. Samsun Tenis Kulübü olarak iki önemli turnuvaya ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Turnuvaya katılan tüm sporculara bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerken, dereceye giren sporcularımız ve antrenörlerimizi de kutluyorum” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
DEVECİ'DEN EMEKÇİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ
Samsun basınının acı günü
Samsun basınının acı günü