TAMİRCİDEN SAĞLIKÇIYA: Pandemide parayı kırdınız!
Reklam
  • Reklam

TAMİRCİDEN SAĞLIKÇIYA: Pandemide parayı kırdınız!

Samsun’da, Gülsan Sanayi Sitesi’nde bir otomobil tamircisinin aracını tamire getiren sağlık çalışanına, “Pandemi size yaradı. Parayı kırdınız, aldığınız para kat kat arttı” dediği ortaya çıktı

25 Kasım 2020 - 11:03

Edinilen bilgilere göre; kentteki bir devlet hastanesinde görev yapan sağlık çalışanı otomobilini Samsun’un Canik ilçesindeki Gülsan Sanayi Sitesi’ne tamire getirdi. Burada, aracındaki problemi gideren tamirci ile sağlık çalışanının arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Sağlık çalışanı tamir ücretini sorduğunda, ustadan şu yanıtı aldı: “Pandemi, siz sağlıkçılara yaradı. Parayı kırdınız, aldığınız para kat kat arttı.” 

PANDEMİDEN EN ÇOK ETKİLENEN ONLAR

Duyduğu cümleler üzerine şoke olan sağlık çalışanı, tamir ücretini ödeyerek buradan ayrıldı.  Türkiye’deki sağlık çalışanları, korona virüsü pandemisiyle mücadele kapsamında canlarını ve ailelerini hiçe sayarak mesai yapmaya devam ediyor. Her geçen gün ölüm vakalarının arttığı ülkede, pandemiden öncelikle etkilenen kesim sağlık çalışanları oluyor. Buna rağmen sağlık çalışanlarının aldıkları maaşların yüksek olduğu yönünde kamuoyunda algı oluşuyor. 

Tolga BİRGÜCÜ

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlk maçında gol attı
İlk maçında gol attı
Tarih tekerrür etti
Tarih tekerrür etti