TARAFTARI ÇOK ÖZLEMİŞİZ
Reklam
  • Reklam

TARAFTARI ÇOK ÖZLEMİŞİZ

Saha içinde futbol adına her şeyi yaparak istedikleri 3 puanı aldıklarını söyleyen Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, “Gelen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onlar da çok özlemişler bizler de taraftarlı futbolu çok özlemişiz” dedi

20 Ağustos 2021 - 23:49

‘HER ŞEYİ YAPTIK’

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, takımın sergilediği futboldan memnun olduğunu söyledi. Altıparmak, “Oynayan oynamayan yüreği bizimle atan herkesi kutluyorum. Maçın içinde ve maçtan sonraki o muhteşem atmosfer hem bizi çok mutlu etti hem de gördüğümüz manzara bizim ilerisi için ne yapmak istediğimizi alakalı beklediğimiz gibi oldu. Geldiğimiz günden beri bir oyun sistemi ve bir oyun düzeni üzerinde çalışıyorduk. Maçın başında bunu muhteşem yaptık diyebilirim. Bir takımın saha içinde yapabileceği her şeyi yaptık” şeklinde konuştu.

‘İSTEDİĞİMİZ 3 PUANI ALDIK’

Altıparmak, “Tempo olarak da çok iyiydik. Oyuncularımızın istekli ve arzulu olmaları bizleri mutlu etti. En azından iyi yolda olduğumuz gördük. Çünkü ilk maçların çok zordur. Özellikle kendi sahanda çok koşan ve mücadele eden bir rakibe karşı üstün oynamak bizleri memnun etti. Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Gelen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onlar da çok özlemişler bizler de taraftarlı futbolu çok özlemişiz. Gelen taraftarımıza da futbol adına güzel şeyler izlettiğimizi düşünüyorum. İstediğimiz 3 puanı da aldık. Taraftarımıza armağan ediyoruz” diye konuştu.  

 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sahil pırıl pırıl oldu
Sahil pırıl pırıl oldu
Üreten kadınlar fark yarattı
Üreten kadınlar fark yarattı