TAŞDEMİR’LE AYRILIK ZİRVESİ!

TAŞDEMİR’LE AYRILIK ZİRVESİ!

Kırmızı-beyazlı yönetim tarafından görevine son verilen İsmet Taşdemir’in tazminatından doğan sorunlar bir süredir çözülemiyordu. Yaklaşık 10 gündür yapılan karşılıklı görüşmelerde artık sona gelindi. Taşdemir ve Genel Menajer Mustafa Aztopal dün Taşdemir ile Ankara’da bir araya geldi

08 Haziran 2019 - 12:02

SON ADIM ATILACAK

Yılport Samsunspor’da Genel Menajer Mustafa Aztopal, dün Ankara’da Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile tekrar bir araya geldi. Kırmızı-beyazlı yönetim tarafından görevine son verilen İsmet Taşdemir’in tazminatından doğan sorunlar bir süredir çözülemiyordu. Yaklaşık 10 gündür yapılan karşılıklı görüşmelerde artık sona gelindi. Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile yolların resmiyette ayrılması noktasında son adımı atacak. 

BU HAFTA SONU BİTECEK

Taşdemir’le ve prensip anlaşmasına varılan İrfan Buz’la yapılan görüşmelerin önümüzdeki hafta başına kadar tamamlanması bekleniyor. Teknik Direktör İsmet Taşdemir ile yollarını ayıracak olan kırmızı-beyazlı ekip, daha sonra yeni teknik direktörünü takımın başına getirmek için hamlesini yapacak. Büyük olasılıkla hafta başında Samsun’da olması beklenen yeni teknik adamın, kırmızı-beyazlı ekiple resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Daha sonra ise transfer hazırlıkları için start verilecek. 

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
‘Hayatımı polis memuruna borçluyum’
Tahmini rekolte 25 bin ton
Tahmini rekolte 25 bin ton