Tekkeköy’de elektrik hatları yer altına iniyor
Reklam
  • Reklam

Tekkeköy'de elektrik hatları yer altına iniyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede elektrik konusunda ciddi anlamda bir düzenlemeye start verdiklerini duyurdu. Togar, YEDAŞ ile organize olarak ilçedeki elektrik hatlarının yer altına alma çalışması yürüteceklerini bildirdi

04 Haziran 2020 - 11:05 - Güncelleme: 04 Haziran 2020 - 11:13

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Bölge Müdürü Emin Uğur Asan ve Yatırım Müdürü Hüseyin Uslu ile bir araya geldi. Başkan Togar, Asan ve Uslu ile ilçede yürütülecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Togar, gerçekleştirilen toplantıda, Tekkeköy ilçesinde ilave trafo ve şebeke yenileme aydınlatma hatları, hatların yer altına alınması, sokak aydınlatmaları gibi birçok alanda yapılacak çalışmaların startını verdiklerini duyurdu.

‘ÇALIŞMALARA START VERDİK’
Başkan Togar, “YEDAŞ Bölge Müdürü Emin Uğur Asan ve Yatırım Müdürü Hüseyin Uslu ile bir araya gelerek ilçemizin dört bir yanında ilave trafo ve şebeke yenileme aydınlatma hatları hatların yer altına alınması sokak aydınlatmaları gibi daha birçok konuda yürütülecek çalışmaların startını verdik” diye konuştu.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bebeklerde tedavi süreci nasıl ilerliyor?
Bebeklerde tedavi süreci nasıl ilerliyor?
‘SENİN İÇİN PES ETMEDİK BATUHAN’
‘SENİN İÇİN PES ETMEDİK BATUHAN’