Tekkeköy’de heyelan teyakkuzu
Reklam
  • Reklam

Tekkeköy’de heyelan teyakkuzu

Samsun’un Tekkeköy ilçesindeki kırsal mahallelerde etkili olan yağışlar nedeniyle meydana gelen toprak kayması ve heyelanlarla ilgili teyakkuza geçildi

28 Temmuz 2021 - 13:51

Tekkeköy Belediyesi, ilçenin kırsal mahallelerinde etkili olan sağanak yağmur yağışı nedeniyle meydana gelen toprak kayması ve heyelanlarla ilgili yoğun çalışma başlattı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile beraber bölgede incelemelerde bulundu. Daha sonra Togar ve Ağırlar, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Köksal ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Bahattin Yanık ile bir araya gelerek, alınması gereken önlemler konusunda istişarelerde bulundu.

TOGAR: ÖNLEM TESPİTLERİ YAPTIK
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Hasan Togar, “Kırsal mahallelerimizde etkili olan yoğun yağışlar nedeniyle meydana gelen toprak kayması ve heyelan yaşanan alanlarda İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ile birlikte incelemelerde bulunarak yürütülmesi gereken çalışmalar ve alınması gereken önlemlerin tespitlerini yaptık. Aşırı yağışlardan etkilenen alanlardaki tespitlerimizin ardından Büyükşehir Belediyemiz Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcımız Metin Köksal ve SASKİ Genel Müdürümüz Bahattin Yanık ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da Gazapizm ve Gaye Su Akyol rüzgarı
Samsun’da Gazapizm ve Gaye Su Akyol rüzgarı
Öğrenciler tehlike altında
Öğrenciler tehlike altında