Tekkeköy’e doğal gaz müjdesi

Tekkeköy’e doğal gaz müjdesi

Samsun’un Tekkeköy ilçesinde 33 mahalle yeni yapılan hat sayesinde kesintisiz suya kavuşuyor ayrıca 7 binin üzerine nüfusa sahip Aşağıçinik Mahallesi de yakın zamanda doğal gaza kavuşuyor

10 Ekim 2021 - 15:22

Tekkeköy Belediyesi, mahallelerde yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 33 kırsal mahallenin döşenen 100 kilometrelik boru hattıyla kesintisiz su imkanına kavuşacağını ve Aşağıçinik Mahallesi’nin yakın zamanla doğal gaz ile bulaşacağını söyledi.

33 MAHALLE KESİNTİSİZ SUYA KAVUŞUYOR

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Kırsalda yer alan 33 mahallemiz döşenen yaklaşık 100 kilometre içme suyu hattıyla bu yılın sonunda kesintisiz suya kavuşuyor. Bütün bu çalışmaları talimatlandıran ve titizlikle takip eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e ilçemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

‘AŞAĞIÇİNİK DOĞAL GAZA KAVUŞUYOR’

Başkan Hasan Togar, “Önce yaşadığın yeri ve insanını çok seveceksin sonra işini çok seveceksin arkasından başarı ve mutluluk kendiliğinden gelir. İşte biz bütün bunları gerçekleştirdiğimiz için başarılıyız mutluyuz ve gururluyuz. Yaklaşık 7 bin 200 nüfusa sahip Aşağıçinik beldemiz de doğal gaza kavuşuyor” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ringin ‘Yiğit’ eldiveni
Ringin ‘Yiğit’ eldiveni
Bocce’de Samsun rüzgarı
Bocce’de Samsun rüzgarı