TENİS AKADEMİSİ BİRLİKTELİĞİ

TENİS AKADEMİSİ BİRLİKTELİĞİ

Samsun Tenis Kulübü, sporcularına doğru bir eğitim verip onları hedefleri olan milli takım sporcusu yetiştirme yolunda Binay Tenis Akademi ile iş birliği içerisinde kamp programı düzenledi

30 Ağustos 2019 - 14:41

DOĞRU YÖNETİM ADİL EĞİTİM

Samsun Tenis Kulübü, yöneticiler, antrenörler, üyeler ve sporcularla birlikte doğru bir yönetim, adil bir eğitim sistemi ve anlayışlı bir üye portföyü çizmeye devam ediyor. Büyük bir kabuk değişiminin yaşandığı kulüpte, tenis eğitiminde doğru bir yol izlemek adına Binay Tenis Akademi ile yapılan iş birliği içerisinde kamp programlarına başlandı. Milli Takımlar eski Tenis Direktörü Onur Binay’ın Samsun Tenis Kulübü’yle gerçekleştirdiği bu iş birliği çerçevesinde, Samsun Tenis Kulübü, gerçekçi hedeflerine ulaşmada bağları kuvvetlendirip başarılı sporculara kamp programı uygulayacak. Samsun Tenis Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Bu süreçte Onur Binay Tenis Akademisi ile birlikte olmak biz Samsun Tenis Kulübü Yönetim Kurulu üyelerini memnun etmektedir. Binay Tenis Akademisi antrenör ekibine ve direktör Onur Binay’a teşekkür eder, başarılarımızın perçinlenmesini dileriz” denildi.

 

6 SPORCU İLE KAMPA KATILDI

Eski Milli Takımlar Başantrenörü Onur Binay ise, Samsun Tenis Kulübü sporcularını ve antrenörlerini burada ağırlamaktan çok mutlu olduklarını, iyi sporcuların yetiştirildiği bir kulüp olduklarını ve onlarla izleyecekleri bu eğitim sürecinde başarılı sporcuları ülke tenisine kazandıracaklarını belirtti ve sporcuların katılım belgelerini takdim edip toplu bir fotoğraf çektirdi. Samsun Tenis Kulübü performans antrenörü Adem Yeniçırak da, Binay Akademi’de 6 sporcuyla kampa katıldıklarını ve bu kampın sporcular için çok yararlı olduğunu belirtti. Yeniçırak, “Sporcularımızın deneyimli bir antrenör olan Onur Binay’ın tecrübelerinden faydalanıp, eksiklerini görüp daha iyi birer oyuncu olacaklarından hiç şüphemiz yok. Sporcularımızı izlediğimiz bu eğitim sürecinde analiz edip, Sayın Onur Binay’a bizlere ayna tuttuğu için teşekkür ederiz. Ayrıca bu 6 sporcumuz ve bütün başarılı sporcularımızın üzerinde emeği olan Samsun Tenis Kulübü antrenörleri; Köksal Kapukıran, Hüseyin Çelebi, İrem Gölgelioğlu, Orkun Kılıç, Yasemin Akça, Sümeyye Güler, Burçak Meriç, Yavuz Han Keskin ve Yaşar Ersan’a teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakum'da Bıçaklı kavga: 3 yaralı
Atakum'da Bıçaklı kavga: 3 yaralı
Belgesi olmayan emlakçı iş yapamayacak
Belgesi olmayan emlakçı iş yapamayacak