Tesisler olimpik sporculara açıldı
Reklam
  • Reklam

Tesisler olimpik sporculara açıldı

Spor tesislerinin 1 Haziran’dan itibaren olimpik sporculara açıldığını söyledi. Olimpik sporcular için sosyal mesafe ve hijyen kuralının uygulandığını belirten Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, vatandaşlar için ise yayınlanacak olan genelgeyi beklediklerini söyledi

06 Haziran 2020 - 13:38

KURALLAR UYGULANIYOR

Korona virüs salgını nedeniyle uzun süredir kullanıma kapalı olan spor tesislerinin kapılarının ilk olarak olimpik sporculara açıldı. 1 Haziran’dan itibaren olimpik sporcuların tesisleri, sosyal mesafe ve hijyen kuralına uyarak kullanmaya başladığı belirtildi. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Olimpik sporcularımızın 1 Haziran’dan itibaren tesisleri kullanmaya başladı” dedi.

KARAR BEKLENİYOR

Sosyal mesafe ve hijyen kuralarına kesinlikle uyulduğunun altını çizen Müdür Kasapoğlu, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, izlenecek yol haritası ile ilgili açıklama yaptı. Olimpik sporcularımızın dışında vatandaşlarımız tesisleri kullanımı ile İl Pandemi Kurulu Kararı’nı bekliyoruz. Karar verildikten sonra vatandaşlarımıza, tesislerin kullanımı ile ilgili daha net bilgiler verebiliriz” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANTRALE ‘HAYIR’
SANTRALE ‘HAYIR’
Demirtaş’ı sivil polisler koruyacak
Demirtaş’ı sivil polisler koruyacak