TOGAR’DAN VEFA ZİYARETLERİ
Reklam
  • Reklam

TOGAR'DAN VEFA ZİYARETLERİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan Bayramı’nın son gününde vefa ziyaretleri gerçekleştirdi

28 Mayıs 2020 - 10:05 - Güncelleme: 28 Mayıs 2020 - 10:08

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan Bayramı’nın son gününde akrabalarını, ilçedeki yaşlıları, esnafı ve diğer vatandaşları ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Çocuklara da unutmayan Başkan Togar, onlara hediyeler verdi. 

ASIRLIK ÇINARLARI ZİYARET ETTİ

Başkan Togar ayrıca ilçedeki birçok kişiyi ilkokul, ortaokul ve lisede okutan emekli öğretmenler Yaşar ve Şennur Kesen’i ziyaret ederek hayır dualarını aldı. Emektar öğretmenlerle sohbet ederek onların hayır dualarını alan Başkan Togar, “Rabbim sağlık sıhhat dolu uzun ömürler nasip etsin” dedi.

‘NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE’

Başkan Hasan Togar, “Bayramın son gününde süreç nedeniyle gözü yolda kulağı kapıda sevdiklerini bekleyen üzerimizde emekleri olan başta akrabalarımız olmak üzere büyüklerimizi bir evlatları olarak ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp hayır dualarını aldık. Ayrıca ilçemizde nöbetçi lastikçi olarak görev yapan Külcü Oto Lastik işletme sahibi Metin Külcü kardeşimizi ziyaret ederek bayramını kutlayıp hayırlı bol kazançlar diledik. Rabbim sağlık sıhhat içinde nice bayramlara kavuşmamızı nasip etsin. Nice bayramlarda buluşmak dileğiyle” diye konuştu.

 

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
En güvenli sigorta: Altın
En güvenli sigorta: Altın
Sünneti 'oldu bitti' ye getirmeyin
Sünneti 'oldu bitti' ye getirmeyin