‘Transfer şakaya gelmez’
Reklam

‘Transfer şakaya gelmez’

Kuracakları takımın hedefe ulaşacağını söyleyen Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Taraftarları da anlıyorum bir an önce olsun istiyorlar ama transfer şakaya gelmez. Acele edilecek bir konu da değildir” dedi

22 Haziran 2019 - 11:04

‘CAMİAMIZA UYGUN İSİMLERLE GÖRÜŞÜYORUZ’

Yılport Samsunspor Genel Menajer Mustafa Aztopal, gelişmeleri değerlendirdi.  Aztopal, “Daha önce de söylediğim gibi Türk kulüpleri ekonomik olarak krizde olunca transfer dönemi de yavaş başladı. Çok hareketlilik yok. Ancak bizler listemizdeki oyunculara şartlarımızı sunduk ve sunuyoruz. Bize, hocamızın sistemine ve camiamıza uygun isimlerle görüşüyoruz" dedi.

‘BU TAKIM HEDEFE ULAŞACAK’

Aztopal, “Taraftarları da anlıyorum bir an önce olsun istiyorlar ama transfer şakaya gelmez. Acele edilecek bir konu da değildir. Fazla acele etmeden ama geç de kalmadan tam zamanında transferleri gerçekleştireceğiz. Herkesin mutlu olacağı gurur duyacağı bir takım kuracağız. İnşallah kuracağımız bu takım da İrfan Buz hocamızın dokunuşlarıyla hedefe ulaşacak” şeklinde konuştus.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Metin Öz
    1 yıl önce
    Acele etmeyin doğru oyuncu tercihleri yapın.Şu anda kuluplerin transfer yapacak parası yok bu yüzden çok pahalı bire alınacak oyuncuya üç vermeyin zaten geçen sezonda akıl almaz yüksek paralar harcadınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarlaları kadınlar orakla biçiyor
Tarlaları kadınlar orakla biçiyor
555 kilometrelik yolu tamamladık
555 kilometrelik yolu tamamladık