‘Ülkemiz için çalışıyoruz

‘Ülkemiz için çalışıyoruz

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, “MİSİAD olarak hem ülke içinde hem de ülke dışında milli değerlerimizin ışığında ticaret yaparak bulunduğumuz şehirleri ve ülkemizi kalkındırmak için çalışıyoruz” dedi

21 Kasım 2021 - 13:19

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Genel Başkan yardımcılığı görevine Ömer Ağ getirildi. Öte yandan Genel Başkanı Feridun Öncel Karadağ olarak da bilinen Montenegro Şubesi için Ayhan Gökmen'e yetki belgesi verilirken, Şanlıurfa İl Başkanlığına ise Av. Mehmet Çayan atandı. MİSİAD Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, Ömer Ağ, Ayhan Gökmen ve Av. Mehmet Çayan’a yeni görevlerinde başarı diledi. MİSİAD’ın genel başkan Feridun Öncel, önderliğinde her geçen gün daha da güçlendiğini belirten Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, “Sayın Ömer Ağ ve Ayhan Gökmen’e yeni görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

‘PROJELER HAZIRLAYACAĞIZ’

Alcan, “MİSİAD olarak hem ülke içinde hem de ülke dışında milli değerlerimizin ışığında ticaret yaparak bulunduğumuz şehirleri ve ülkemizi kalkındırmak için çalışıyoruz. Samsun’un da kara, hava, deniz ve demir yolu olmak üzere dört ulaşım ağına sahip nadir illerden biri olmasını en iyi şekilde değerlendirerek bu doğrultuda üretimin artması ve Samsun’un ekonomik olarak güçlenmesi için projeler hazırlayacağız. Çünkü Samsun’un her zaman en iyisini hak ediyor” dedi.

 

Haber merkezi

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İLAN
İLAN
İLAN
İLAN