ÜNİ-SAM’dan anlamlı kampanya
Reklam
  • Reklam

ÜNİ-SAM’dan anlamlı kampanya

ÜNİ-SAM, her yıl düzenlendiği olarak yaptığı yardım kampanyasını bu ramazan ayında da gerçekleştirdi. Başkan Kazım Can Şen, 25 aileye erzak paketi götürdüklerini ve Yılport Samsunspor’un da düzenlendiği kampanyaya bin 555 TL’lik destek verdiklerini söyledi

22 Mayıs 2020 - 02:58

25 AİLEYE ULAŞTILAR

Üniversiteli Samsunsporlular (ÜNİ-SAM), 1965 Üniversiteli Samsunsporlular derneği her yıl düzenli olarak yapmış olduğu yardıma muhtaç ailelere erzak yardımı projesini bu yıl da gerçekleştirdi. Yönetim kurulu ve diğer dernek üyelerinin ortak olarak yaptıkları katkılarla 25 aileye, Samsunspor formaları ile dağıtımlar gerçekleştirildi. Ayrıca Samsunspor Kulübü Derneği’nin başlatmış olduğu 10 bin erzak paketi kampanyasına da bin 555 TL’lik tutar ile destek olundu.

‘BİZİM İÇİN DEĞİŞİKLİK YOK’

Dernek başkanı Kazım Can Şen, “ÜNİ-SAM olarak her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz yardıma muhtaç ailelere erzak yardımlarımızı bu yıl da üyelerimizin katkısıyla gerçekleştirmiş olduk. Oluşum olarak bizim için düzende hiçbir değişiklik yok. Samsunspor Kulübü’nün maddi zorluklar yaşadığı dönemde de bizler formalarımızı giyip yardımlarımızı yapmaya çalışmıştık, bu yıl maddi olarak yardım alan değil yardım yapan Samsunspor Kulübü’nün bilinçli taraftarları olarak yine faaliyetimizi gerçekleştirmiş olduk” dedi.

SAMSUNSPOR’UN KAMPANYASINA KATILDILAR

“Bu şehirde hatta bu ülkede herkes Samsunspor armasının ne kadar vefalı ve yardımsever olduğunu bilmeli” diyen Başkan Kazım Can Şen, “Bizlerin üzerine düşen de bu faaliyetleri birilerinden beklemeden elimizden geldiğince hayata geçirmek. Kanaatimizce bilinçli bir Samsunspor taraftar profili böyle olmalı. Ayrıca kulübümüzün başlatmış olduğu kampanyaya da bin 555 TL’lik destekte bulunduk. Bu dayanışma örneği tüm Türkiye’ye örnek olmalı. Dernek yönetimi ve Samsunspor Kulübü yetkililerine bu çalışma için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Canik’te şok uygulama
Canik’te şok uygulama
Terme'nin önceliği OSB
Terme'nin önceliği OSB