Usta’dan Türk Telekom isyanı
Reklam
Reklam
  • Reklam

Usta'dan Türk Telekom isyanı

Samsun Milletvekili ve İYİ Parti Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, Samsun Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Trabzon’a taşındığının kesinleştiğini söyleyerek isyan etti

20 Mart 2021 - 08:00

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde, Samsun Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Trabzon’a taşınacağı gündeme gelmiş ve Usta konuyu Meclis gündemine getirerek durdurulmasını istemişti. Aynı günün akşamında Ak Partili siyasiler tarafından; bu karardan vazgeçildiği, bölge müdürlüğünün taşınmayacağı duyurulmuştu. Usta sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, Türk Telekom’un personellerine gönderdiği maili paylaşarak, taşınmasının onaylandığını ve bu mücadelede yalnız bırakıldığını söyledi.

GÖZ BOYAMAK İÇİNMİŞ

Usta, “Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’nün Samsun'dan Trabzon'a taşınacağını TBMM'de gündeme getirmiş ve isyan etmiştik. Bu karardan dönüldüğü de AKP'lilerce gazetelere servis edilmişti. Tabii ki yine göz boyamak içinmiş. Telekom'un bugün personeline gönderdiği maili paylaşıyorum” dedi.

BENİ YALNIZ BIRAKTINIZ

“Taşınmasına göz yumup, tepkilerimiz sonrası gazetelere "kurtardık" diye haber servis ettirenler neredesiniz?” diye soran Usta, “Yine beni ve Samsun'u bu mücadelede yalnız bıraktınız! Ama ben bu işin peşini bırakmayacağım! #SamsunSahipsizDeğildir” diye ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Program değişti
Program değişti
Satar'dan bayram mesajı
Satar'dan bayram mesajı