Uzun bir aradan sonra yüz yüze görüşme
Reklam
  • Reklam

Uzun bir aradan sonra yüz yüze görüşme

Kontrollü normalleşme süreciyle birlikte sadece uzaktan bağlantılarla görüşebilen Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam bu kez yemekte yüz yüze görüştü. Buluşmada gelecek sezon neler yapılacağı konusunda fikir alışverişinde bulunuldu

05 Haziran 2020 - 14:28

BALIKÇIDA BULUŞTULAR

Korona virüs salgını nedeniyle sadece uzaktan bağlantılarla görüşebilen Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, kontrollü normalleşme sürecine geçilince yemekte buluştu. İstanbul’da bir balıkçıda bir araya gelen Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsunspor Futbol A. Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Erkanat ve Başkan Yıldırım’ın oğlu Jasper Yıldırım yüz yüze görüşmenin mutluluğunu yaşadı.

‘TEŞEKKÜRLER ERTUĞUL HOCAM’

Başkan Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ertuğrul Hocam bizleri İstanbul Demirciköy’deki Uzunya Balıkçı’sına getirdi. İlk defa 90 gün sonra bir restorana geldik. Dışarıda yemek yemeyi çok özlemişiz. Teşekkürler Ertuğrul Sağlam Hocam, kesene bereket” ifadelerine yer verdi. Yaşanan sürecinde değerlendirildiği toplantıda, gelecek sezon neler yapılacağı konusunda fikir alışverişinde de bulunuldu.

Mustafa ATASEVEN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANTRALE ‘HAYIR’
SANTRALE ‘HAYIR’
Demirtaş’ı sivil polisler koruyacak
Demirtaş’ı sivil polisler koruyacak