‘YA İSTİKLAL YA ÖLÜM’
Reklam
  • Reklam

‘YA İSTİKLAL YA ÖLÜM’

Tek suçsuzun taraftar olduğunu söyleyen Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “İstedikleri eğer Samsunspor'un yok olması ise bunu engellemek bizlere düşer. Ya istiklal ya ölüm” ifadelerini kullanarak sosyal medya hesabından paylaşım yaptı

11 Ekim 2019 - 10:32

‘TEK SUÇSUZ TARAFTAR’

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Amedspor’la golsüz berabere biten karşılaşma sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yıldırım, “Burada tek suçsuz taraftardır. Taraftar elinden gelen her şeyi yapıyor. Tüm Samsunspor tarafına buradan verdikleri destekler için teşekkür ediyorum. Sizleri üzdüğümüz içinde sizlerden kulüp adına özür diliyorum. Bunu bende hakketmedim. Ceza neyse yönetim kurulu tarafından verilecektir” dedi. 

 

‘BIRAK BEKLESİNLER’

Yıldırım, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle aktif kullanmasıyla ilgili bir taraftarın, “Başkanım bana düşmez ama ne olur tweet atmayınız herkes pusuya yatmış bekliyor saygılar” görüşüne de cevap verdi. Başkan Yıldırım, “Bırak beklesinler. İstedikleri eğer Samsunspor'un yok olması ise bunu engellemek bizlere düşer. Ya istiklal ya ölüm” ifadelerini kullandı. 

 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘Yeni doğacak çocuğumu görememekten çok korktum’
‘Yeni doğacak çocuğumu görememekten çok korktum’
Cankurtaran mayo hayat kurtaracak
Cankurtaran mayo hayat kurtaracak