Yakakent’e özel şarkı ve klip
Reklam
  • Reklam

Yakakent’e özel şarkı ve klip

Yakakentli Türk Halk Müziği (THM) Sanatçısı Sami Korkmaz, doğup büyüdüğü ilçe için ‘Yakakentim’ adlı yeni parça yaptı

21 Haziran 2021 - 08:21

Samsunlu Türk Halk Müziği (THM) Sanatçısı Sami Korkmaz, son parçası yayınlandı. Doğup büyüdüğü Yakakent ilçesini konu alan, sözü ve müziği kendisine ait ‘Yakakentim’ adlı parçası beğeniyle izlenen ünlü sanatçı Sami Korkmaz, parçaya bir de klip çekti.

 

İLÇEYE İLK DEFA ŞARKI YAZILDI

THM Sanatçısı Sami Korkmaz’ın ‘Yakakentim’ adlı parçasının klibinde, Yakakent ilçesinin, tarihi ve kültürel tanıtımının yanı sıra, doğal güzellikleri ve mahallelerinin de tanıtımı yapıldı. Samsun’un sahili olan en güzel ilçelerinden biri durumundaki Yakakent’te Sami Korkmaz’ın klibi ilgi ve beğeniyle izlenilmeye devam ediyor. Ayrıca ünlü sanatçı Korkmaz’ın yeni parçası ve klibi, ilçede bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

KORKMAZ: BİZİM İÇİN BİR GURUR KAYNAĞI

Yeni şarkısı ve klibiyle ilgili konuşan Sami Korkmaz, “Son 4-5 yıldır hem Samsun camiasında hem de bulunduğumuz objektif karşısında çevremizde çok iyi bir intiba edindik. Samsun’un parlayan siması olduk. Bu bize hem onur hem de gurur veriyor. Samsun gibi bir kentte doğup büyümek ve buraya hizmet etmek bizler için bir şeref. Son yaptığımız ‘Yakakentim’ adlı parçam bu manada bizler için bir gurur kaynağı oldu. Doğup, büyüdüğüm ilçe olan Yakakent’in tanıtımını yapmak ve tarihinde ilk defa bir şarkı yazmak bize nasip oldu. Aldığımız dönüşler de mükemmel. Vatandaşlarımız çok memnun ve şarkımızın dinlenme ve klibimizin izlenme sayısı her geçen sat artıyor. Yakakent’imize ve Samsun’umuza hayırlı uğurlu olsun. Bize destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Tolga BİRGÜCÜ

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dere yataklarından kaçın
Dere yataklarından kaçın
Dizde kireçlenmeye dikkat!
Dizde kireçlenmeye dikkat!