Yarım saatlik kedi indirme mesaisi!
Reklam

Yarım saatlik kedi indirme mesaisi!

Samsun’da bir çay bahçesindeki açılır-kapanır şemsiyenin üzerine çıkan iki kedi, buradaki çalışanları adeta canından bezdirdi. Çay bahçesini kapatmak isteyen çalışanlar, yarım saat kedi indirme mesaisi yaptı

16 Nisan 2019 - 06:27 - Güncelleme: 17 Nisan 2019 - 12:00

Samsun’un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi üzerinde yer alan bir çay bahçesinde, kedi krizi yaşandı. Çay bahçesinin açılır-kapanır şemsiyelerinden birinin üzerine çıkan iki kedi, buradaki çalışanları adeta canından bezdirdi. Çay bahçesini kapatmak isteyen çalışanları, şemsiyenin üzerine çıkan kedileri buradan aşağı indirmek için yaklaşık yarım saat uğraş verdi. Şemsiyeyi açıp-kapatmaları kar etmeyen çalışanlar, ellerine aldıkları süpürgelerle kedileri aşağı indirmeye çabaladı.

EN SONUNDA KENDİ RIZALARIYLA İNDİLER
Çalışanlar, kedilere su dökmeyi düşünürken aynı zamandaki miyavlama sesleri de bölgeden geçen herkesin dikkatini çekti. Kedi ve çay bahçesi çalışanlarının mücadelesi gülümsemelere de neden olurken, vatandaşlar olayı seyretti. Kediler, çalışanların yaklaşık yarım saatlik mücadelesi sonucunda, şemsiyenin üzerinden kendi rızaları ile inerek gözlerden kayboldu.

Kaynak: Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘SÜPER LİG’İN BİTMESİNİ BEKLEDİK’
‘SÜPER LİG’İN BİTMESİNİ BEKLEDİK’
Altyapı tesisinde geri sayım
Altyapı tesisinde geri sayım