‘Yarın seçim olsa hazırız’

‘Yarın seçim olsa hazırız’

Cumhur İttifakı’nın muhalefeti baskın seçimle vurmak istediğini söyleyen İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, “Yarın seçim olacağını açıklasalar dahi İYİ Parti teşkilatları seçime hazır durumdadır" dedi

04 Ocak 2022 - 07:18

Samsun Etik Haber’de yer alan habere göre; İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, Cumhur İttifakı'na vatandaşın güveninin kalmadığını ve Cumhur İttifakı'nın muhalefeti hazırlıksız yakalamak için baskın seçim hazırlığında olduğunu iddia etti. Aksoy, yarın seçim olması durumunda sandığa gitmeye hazır olduklarını söyledi.

‘ELLERİNİ YÜZLERİNE BULAŞTIRDILAR’

Ülkenin ekonomik durumunun ortada olduğunu ve vatandaşın ekonomik bunalımla patlama noktasına geldiğini söyleyen Başkan Aksoy, "Her ne kadar seçimin 2023 yılında yapılacağını söyleseler de kendileri de biliyor ki günümüz şartlarında bunun mümkün olmadığı ortada. Bugün hangi işe ellerini atsalar, ellerine yüzlerine bulaştıran bir iktidar iş başındadır. Ülkedeki durum karşısında muhalefet partileri kadar kendi tabanları dahi kendilerine muhalefet etme seviyesine gelmiştir. Kendi tabanına dahi sahip çıkamayan bir iktidarın o koltukta tutunması mümkün değildir" diye konuştu.

‘BASKIN SEÇİM PLANLIYORLAR’

İçinde bulundukları durumun farkında olan iktidarın baskın seçim hazırlığında olduğunu öne süren Başkan Aksoy, "İktidar ve küçük ortağı 2023'e kadar iktidarda kalmalarının mümkün olmadığını görmekte ve baskın seçime hazırlanmaktalar. En geç Haziran ayı gibi baskın seçim yapmayı planlamaktalar. Bugün İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi şehirlerde esnaf ziyaretleri yapmakta ve her ziyaret adeta miting havasına dönüşmekte. İktidar ve küçük ortağı ise sokağa çıkamamakta. Sokağa çıksalar dahi sokakta karşılıkları bulunmamakta. Bunu gören iktidar ve küçük ortağı baskın seçim yaparak muhalefet partilerini hazırlıksız yakalama derdine düşmüşlerdir. Ama yarın seçim olacağını açıklasalar dahi İYİ Parti teşkilatları seçime hazır durumdadır" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MUHTEŞEM
MUHTEŞEM
19 Mayıs’ı anlayarak kutlamalıyız
19 Mayıs’ı anlayarak kutlamalıyız