EKSİKLİKLERE RAĞMEN 
CANBERK CONKOR

CANBERK CONKOR

EKSİKLİKLERE RAĞMEN 

17 Ocak 2022 - 10:58

 

Yılport Samsunspor ligin 2. yarısına galibiyetle başlaması hepimizi sevindirdi. Yapılan transferleri eleştirirken hem eksik olan oyuncular hem de hazır olmayan oyuncular derken ekibimiz iadeal 11 ile oyuna başladı.

 

Balıkesirspor Giray Bulak ile daha derli toplu oynamaya başlamış. Samsunspor'u zorlamaya çalışsalar da aradıkları golü bulamadılar.

 

Yeni transferlerden Sheldon'u izleyebildik sadece, ilk maçına göre gayet istekli olan oyuncu umarım sezonu sakatsız bitirir. Çünkü bizim tam ihtiyacımıza göre bir oyuncu profilinde şuan. 

 

Bu elimizdeki oyuncu grubu ile güzel bir galibiyet aldık, sahada var güçleri ile mücadele eden oyuncularımızı ve saha kenarında yerinde duramayan Fuat Hocamızı tebrik ederim. Her zaman elindeki neyse onunla güzel işler yapmaya çalışan Fuat Hoca umarım istediği başarıyı bizimle elde eder. Fuat Çapa'nın Samsunspor'a, Samsunspor'un da Fuat Çapa'ya ihtiyacı var. 

 

Samsunspor'un transferde ihtiyacı olan bölgesi 10 numara mevkii, bu bölgeye yapılacak ciddi transfer bizi şaha kaldırabilir. Transferde her atılan adım bizleri başarıya götürecektir. Umarım yaptığımız sürpriz transferde takıma olumlu yansır...

 

Takım içerisinde önemli transferler de yapmışa benziyoruz. Hasan Kılıç ve Eraldo Cinari ilk yarıya göre daha isteklilerdi bugün. Özellikle Hasan Kılıç bize eski Hasan'ı izlettireceği benziyor. 

 

Bu hafta gelecek transferlerin durumuna göre haftaya daha farklı ilk 11 görebiliriz. Evimizde oynayacağımız Kocaelispor karşılaşması bizim için yeni bir başlangıç demektir. 

 

Bu karşılaşmadan elde edeceğimiz 3 puan bizim hedefimizi daha iyi görmemizi sağlar.

 

Oynanacak birçok maç var, karşılaşabileceğimiz çok senaryo var. Alabildiğimiz kadar puanları alırsak ben puan durumunda daha ciddi yerlere geleceğimize inanıyorum. 

 

Haydi Samsun, şahlanma vakti!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar