LİGE HAVLU ATTIK
CANBERK CONKOR

CANBERK CONKOR

LİGE HAVLU ATTIK

10 Nisan 2022 - 17:15

Samsunspor'da işler yolunda gitmiyordu bu bildiğimiz bir durumdu ancak hala umutları bırakmayanlar vardı. O umutlu kişiler sadece taraftarlarmış, Manisa maçında bunu gördük.

Ligde her zaman mücadeleyi bırakanlar lige havluyu atanlardır. Bugün borç batağında olan diğer kulüplerin maçlarını izlerken bile bir mücadele var ancak ekonomik anlamda süper olanaklara sahip Samsunspor'da maalesef bir mücadele yok.

Her sene yaşadığımız hatalardan ders çıkartmayanlar bugüne kadar gelebildi ancak şimdi sorunlarla yüzleşme vaktidir.

Sene başında hedef şampiyonlukken bir anca hedefi küçültmenin sonuçlarını Nisan ayında gördük. Her kaybedilen puan sonunda "hedefimiz zaten play off" diyen yönetim ve teknik ekip gelinen noktada acaba ne söyleyecekler.

Hedefleri olan kulüpler belirli bir planlama yapar ve o planlamaya uyarlar ancak bizim yönetimimiz maalesef yaptıkları sözde planlamaya da uymadıkları gibi sürekli fikir değiştirip hedef buldular.

Ruhsuz futbolcuları tekrar ayağa kaldırmak için alınabilecek en güzel karar teknik ekip ile vedalaşıp takım içinde disiplinli ve ne yaptığını bilen tecrübeli bir isim ile sezon sonuna kadar anlaşmak...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar