GALİPKEN BİLE MUTLU DEĞİLİZ
Reklam
  • Reklam
Ceyhun Donbay

Ceyhun Donbay

GALİPKEN BİLE MUTLU DEĞİLİZ

22 Ekim 2019 - 10:54

Ne tuhaf bir başlık oldu. Ama yaşadığımız tam anlamıyla bu. İnegöl maçında gördük ki rakipler takım ruhu anlamında ileri adım atarken bizler geri geri sekmekteyiz.

 

Neden böyle? Çünkü futbolcular arasında rant yarışı var. Ama unutmasınlar ki Samsun şehri iyi futbol oynasa bile adam olmayanı sevmez.

 

Futbolcusun, mesleğini icra ediyorsun, güzelsin, maçlardan sonra adından söz ettiriyorsun. Buraya kadar her şey güzel. Ama arkadan konuşuyorsun, takım arkadaşını savunamıyorsun, kendin öne çıkmak için türlü dalavere yapıyorsun. İşte burada başarısızlığa koşuyorsun.

 

Değer bulamazsın. Geleceğini söndürürsün. Burası Samsun.

 

Caner Arıcı güzel bir kaptan. Caner racon biliyor, taraftar dediğini tribünü dolduran insan topluluğu olarak değil de kendileri ile içerde dışarda savaşan mücadeleci güç olarak yani 11 kişinin yanında 12. kişi olarak görüyor.

 

Takımda ruh olsa galibiyeti sevinç çığlıklarıyla kutlar.

 

Galip gelen takım taraftara koşar tellere çıkar. Ama sanki bizi İnegöl’de mezara koydular.

 

Umarım Caner'in sosyal medyada yayılan videosu sonrası takım arkadaşları Caner'e cephe almaz. 

 

Çünkü TARAFTAR CANER'İN YANINDA... 

 

BU YARIŞA DUR DİYİN!

 

İrfan Buz profesyonel bir hoca. Bu duruma derhal dur demeli. İlk 3 haftayı geri getirmeliyiz. Ligin üstündeyiz. Takımdan taraftara ligin üstündeyiz. Hatta İSMAİL UYANIK konusunda Süper Lig’in bile üzerindeyiz. Ama mutlu değiliz. İmkanlar her şeyin üzerinde ama mutlu değiliz.

 

Sanırım bu sözü söylemem gerek ‘PARAYLA SAADET OLMAZ.’

 

Biz Samsunluyuz, Samsunsporluyuz, Samsuncuyuz. Bize bu şehrin değerlerini hissedip saldıran adamlar, mücadele eden oyuncular lazım.

 

BİZİM BU YOLA AİDİYETİ OLAN İNSANLARLA DEVAM ETMEMİZ LAZIM...

 

Saygılarımla…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar