ÜNİSAM DERNEĞİ
Reklam
  • Reklam
Ceyhun Donbay

Ceyhun Donbay

ÜNİSAM DERNEĞİ

30 Eylül 2019 - 11:18

ÜNİSAM, 2013 yılının temmuz ayında hayata geçirilmiş bir projedir. Samsunsporluların Üniversite ağını bir arada tutmayı hedefler. Peki bir arada tutulan bu kitleyi tanıyalım.

 

ÜNİSAM kimlerden oluşur?

 

Üniversiteli Samsunsporlular (ÜNİSAM), Türkiye'nin dört bir yanındaki şehirlerde Üniversite okuyan, üniversitelerden mezun olmuş ya da alt teması ile lise okuyan (Liseli Samsunsporlular) bireyleri kapsar. Bir nevi Samsunsporluların Akademisyen, Lisans yada Lisansüstü yüzüdür.

 

ÜNİSAM'ın amaçları nelerdir?

 

Üniversiteli Samsunsporlular(ÜNİSAM) sadece üniversite ile ilişkili Samsunsporluları bir araya toplamakla kalmaz. 

 

Sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkar. Köy okullarında ihtiyaç sahibi öğrencilere Samsunsporlular olarak destekte bulunulur. Örneğin; köy okullarına kırtasiye desteği sağlanır. Kimsesiz çocuklar konusunda çalışmalar yapılır. Sahil temizliği, stadyum temizliği gibi yaşam alanlarında yaşanabilirlik sağlanır. Sokak hayvanlarına yemek ve yemek kablarıyla sahip çıkılır. Down sendromlu çocukları alıp kitap fuarını gezdirmişlikleri bile vardır. 

 

Bunu yaparken ulaşılmak istenen sonuç BİLİNÇLİ SAMSUNSPORLULUKTUR.

 

Ayrıca büroktatik anlamda herkes Samsunsporluların varlılığını hissedecek, Samsunspor sahipsiz bırakılmayacak, herkes Samsunspor'a sahip çıkmak zorundadır mantığı ile resmi tüm kuruluşlar ziyaret edilir. Samsunspor ile ilgili neler yapılabilir üzerine konuşulur.

 

Samsunspor'un yönetimi ile görüşmeler yapılır. Hem taraftar yapısı hemde Samsunspor genelinde gelişim için de projeler üretilir.

Hatta yakında tüm basın ile düzenli olarak projeler paylaşılacaktır.

 

Bu şehirde herkesin bir sevdası var. Bizim ki Samsunspor.

 

Ve biz Samsunspor kavgamızı, ÜNİSAM davamızla savunmaya devam edeceğiz.

 

GELECEKTE GÖRÜŞMEK ÜZERE

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar