Reklam
  • Reklam
BİRİ ATTI, BİRİ YEDİ!
Reklam
Doğan ATLI

Doğan ATLI

BİRİ ATTI, BİRİ YEDİ!

12 Mart 2018 - 08:43

Yunan milli takımında da forma giymiş iki futbolcudan bahsediyoruz. Samaras her geçen gün yükselen performansını golle süsledi. Diğeri ise Sifakis. Furkan'ın sakatlığı sonrası devraldığı kalede inanılmaz iki hata ile yediği iki gol...

Hadi birincide faul vardı falan filan, ikinciye ne diyeceğiz peki. Birbirinin fotokopisi iki gol yedik.
91. dakikada öyle bir pozisyon yaşadık ki kalemiz de kaçırmak atmaktan daha zordu. Çok şükür demeye kalmadan, cin çarpmışa döndük! 

Bu maçtan çıkarılacak çok ders var tabii. Lakin bizim bütünleme sınavına girecek halimiz yok.
Karşımızda küme düşmesi kesinleşmiş bir takım, futbolu çirkinleştirmeden, ellerinden geldikçe mücadele eden gençler topluluğuydu ve bu gençler ihtiyaçları dahi olmadıkları 3 puanı ceplerine koydu. 

Bizimse hayati ihtiyacımız olan bu puanı kazanmak için gayretimiz oldu mu? 

Evet tabii ki oldu. Bununla birlikte rakibimizi hafife aldığımız aşikar ortadaydı. Hayatta kesilen cezaların bedelleri her zaman ucuz ödenmez; bu kesilmiş olan cezanın diyetini de çok acı ödeyeceğiz. 

Kazanmak adına 2. bölgeden 3. bölgeye geçişleri çok kolay yaparken, 3. bölgede bir o kadar kolay top harcayışımız, son adımda becerikli işler üretememiş olmamız bizi sonuca götüremedi.

Yine de galibiyet golünü bulduk. İşte bundan sonra sahada yaşanılacak profesyonelce oyunu kazanma adına yapılacak her türlü varyasyonu yapmamız gerekirken, genç Antep takımı profesyonelliği bize gösterdi. 

Kimse kusura bakmasın kazandığımız da övdüğümüz takımı kaybettiğimiz de de yereceğiz tabi. 

Oyunun genelinde kaliteli takım hüviyetinde başladığımız soğukkanlılıkla devam ederek oyunu domine edip sonuca gidip oyunu soğutsaydık keşke...

Keşkeler keşkeler...

Okyanusu geçip derede boğulmak denir buna...

Bu kaybedilen maçın telafisi zor olacak doğrusu. Yine de umut azaltmak değil amacım. Sadece dikkat çekmek, çok ucuz kaybediyoruz. Kazanırken de çok zor kazanıyoruz…

Besim hoca ve ekibini zor saatler bekliyor olacak artık. 

Biz Samsunspor taraftarına karada rahat ya da huzur yok anlaşılan. Haram bize rahat...

Yine de var olsun SAMSUNSPOR’U KARŞILIKSIZ SEVENLER…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar