HANEYE 3 PUAN…
DOĞAN ATLI

DOĞAN ATLI

SERBEST KÜRSÜ

HANEYE 3 PUAN…

28 Aralık 2020 - 07:22

 

Haftayı kazanarak kapatmak güzeldi. 

 

Fakat rakipte son ana kadar pes etti de denilemez.

 

Zor maçlardan birini daha geride bıraktık. Sahaya yansıtmış olduğumuz futbol görüntüsü güzel olmakla beraber gol vuruşlarını tamamlamak da bir takım sıkıntılar hala mevcudiyetini korumakta.

 

Topla oynama yüzdelerinin ilk yarı analizlerine de bakacak olursak , yüzdemizin ligin en iyi takımlarından bir olduğu da açıkça ortada.

 

TFF’nin ligin ikinci yarısı için almış olduğu karar da göz önünde bulundurulduğunda, kadro derinliğine dair bazı transferlerin de önü açılmış oldu.

 

Takıma yeni katılımı sağlanacak her kim olursa olsun, mevcut kadronun üzerinde olmayacaksa bir faydasının olmayacağının da altını özellikle çizmek isterim.

 

Takımının önde işi bitirecek bir son vuruş uzamanı kazanması durumunda gol ortalamasının da yükseleceğine eminim. Ankaraspor karşısında takımın gol ayakları orta saha oyuncularımız ve kanat oyuncularımız oldu.

 

Bir parantez de Nurullah‘a açmak lazım. Allah nazardan sakınsın diyerek kem gözden korumaya çalışırken onu, bizim 2,02 ilk dev son haftalarda kendini düşürmeye başladı açıkçası.

 

Bu hafta yediğimiz golde ters ayakta yakalansa da bu topları çıkarttığın gün büyük kaleci olacaksın canım kardeşim, al sana fırsat dediler… 

 

Sen herkesten çok çalış ve Mili takımın vazgeçilmezi ol. 

 

Adım adım.

 

Step by step.

 

Şampiyonluğa…..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar