MANİSA TARZANI
DOĞAN ATLI

DOĞAN ATLI

SERBEST KÜRSÜ

MANİSA TARZANI

07 Kasım 2021 - 14:11

Manisa takımının siyahi futbolcusu Orgill için söylenecek çok şey yok aslında. Tarzan’ın futbol sahasına inmiş bir versiyonu gibiydi açıkçası. Pozisyon içinde bulunan Y. Emre Çift ise şans verildiğinde neler yapabileceğini ispatlamış oldu.

Defans bloğumuzda sakatlıklar sonrası yaşanan revizyon takımın arkasını zorla da olsa güvene almış oldu.

Osman Çelik joker edasında son adamı da oynadı ve hiç de yerinde sırıtmadı.

Maçın dönüşü ikinci yarının başlaması ile sinyaller verirken Yasin Öztekin‘in kafasında futbolun bittiği yada futbol aklını bırakıp saha ya çıkmış olduğu gerçeğini gören yedek kulübemiz kendisini dinlenmeye davet ettikten birkaç dakika sonra kaçırdığı pozisyonun benzeri bir pozisyon ile gole kavuştuk ve 3 puanı haneye yazmış olduk.

Bu 3 puan takımın alın terinin getirisi olmasına rağmen, takım anlayışının yada oynanan kötü futbol gerçeğini örtmemeli.

Milli takım arasına gidildiği bu 2 haftalık ara da takım bütünlüğü ve sakatların iyileşmesi adına gayret edilerek çalışılmalı.

Saviçeviç‘in sakatlık sonrası takıma hızlıca adapte olması bize çok şey katacaktır. Bu maçta da gayreti ve futbol aklı bunu gösterdi.

Hocamız bu maçı kendi hanesine artı olarak yazabilir lakin takımın başına geldiği andan itibaren oyun olarak ileriye değil geriye doğru gittiğini futboldan anlayan herkes söyleyecektir.

Sonuçların esas alındığı güncel futbol mantığı ile günü kurtardın hocam. Milli maç arası da bir hazırlık evresi senin için. Gel gelelim devre arasına kadar takımı iyiden iyiye alıp harmanlar gençlere güvenir papazları ayıklarsan, Samsunspor’un bir senesini kurtarabiliriz.

İki hafta sonra görüşmek üzere…

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar