BIRI AİPAY'I DURDURSUN 
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

BIRI AİPAY'I DURDURSUN 

25 Eylül 2017 - 09:18

Yine kaybettik. Hem de maddi durumu bizden daha kötu bir takıma yazıklar olsun. İlk yarı bir tek şutumuz yok kaleye. O kadar pasif oynadık ki; Ankaragüclü futbolcular sahada aslan kesildiler. Onların ilk yarı 4 şutu var kalemize. 4 isabetli şutu. Bizim ise Ankaragücü ceza sahasına girmişliğimiz yok. Bravo valla. 
Maçın başlamasına dakikalar kala Alpay hoca açıklama yapıyor. Diyor ki; Ankaragücü geçen hafta zor bir deplasmandan 3 puan almayı başardı. Buda onlara özgüven verdi dedi ve spiker sordu hocaya; Nasıl hazırlandınız peki maça hocam dedi. Hoca da geçen hafta kendi sahamızda aldığımız yenilgi bizi yıktı. Oyuncuların üzerinde baskı sağladı ama kazanmak için geldik. İnşallah kazanırız diye açıklamada bulundu. 
Şu işe bakın ki kendi takımına güveni olmayan bir hoca ile sahaya çıkıyoruz Adamın işi hadi bakalıma kalmış. Yani diyor ki Alpay hocam top yuvarlaktır bakarsın biz yeneriz. Olur ya dimi neden olmasın. Alışmış bir kere elma piş ağzıma düş. 
Ben şahsım adına Ankaragücü’nü tebrik ediyorum. Başından sonuna kadar galibiyeti hak eden taraf oldu. Biz ikinci devre toparlanırız diye düşünürken daha da berbat oynamaya başladık. 
Alpay hoca kendince oyuna müdahale etti. Oyuncu değişikliklerinde bulundu. Yinede oyunu çeviremedi.  Hadi tamam gol atamıyoruz kardeşim o zaman gol yemeyeceksin. Dakika olmuş 89 ve rakip takım gol atıyor. O dakikadan sonra zaten beraberliği sağlayamazsınız. Bari gol yemeyin. 
Yazık sizinle size inanıp gelen o taraftara. Bari yarı memnun dönerlerdi Samsun’a. Samsunspor acilen yönetimini ve hocasını yenilemeli zararın neresinden dönersek orası kardır. Ne bu mevcut yönetimle ne de Alpay hoca ile hiç bir yere varamayız.
Geçen hafta yazdığım gibi yine yazıyorum SAYIN ALPAY HOCAM SAMSUNSPOR SİZE FAZLA GEL İR. 
SAYGILARIMLA

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar