CEHENNEMİ YAŞIYACAKSINIZ
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

CEHENNEMİ YAŞIYACAKSINIZ

16 Nisan 2018 - 08:50

Samsunspor taraftarı Eskişehirspor deplasmanına Bir hafta önceden hazırlandı. Ne olursa olsun bu deplasmana gidilecek dediler ve gittiler. İnançlarını hiç kaybetmediler. 
Hedefe giden her yol mubahtır dediler pazartesi günü işe yorgun gideriz yeter ki Samsunspor kazansın dediler. işte bu düşünce Samsunspor'un gerçek sahiplerinin fedakarlığı nasıl bir Samsunsporlu olduklarını kanıtlıyor. Ben kendi adıma sizlere teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

Gelelim ruhunu kaybetmiş oyuncularımıza. Sizler bana göre bu saatten sonra artık hiç huzurlu olamayacaksınız. Eskişehirspor'dan yediğiniz 5 gol sizin haftaya oynayacağımız Denizlispor karşısında alacağınız sonuçla değerlendirilecek ya 19 Mayıs Stadyumu size cehennem olup sizi ateşiyle yakacak yada size ölmeden cenneti yaşatacak.
Artık kimsenin size verecek tavizi kalmadı. Öyle çıkıp da seyirciden özür dileriz demeyle peynir gemisi yürümüyor. Artık herkes ayağını denk alacak. Sizin için sadece parasını aldığınız bir takım Samsunspor. 
Ama bizim için Samsun'un markası genciyle yaşlısıyla gönül vermiş bir aşk Samsunspor.
Yine bir bakanımız Samsunlu ama Samsunspor'a hiç bir faydası yok kimin umurunda. Samsunspor yenilse ne olacak yense gelirler bir resim çekinirler sonra Samsunspor'un arkasında biz varız derler. Yenilirse eğer telefonlarını kapatırlar aman biri aramasın diye. İşte Samsun'da bürokrasi bu neden mi böyle oluyor. Sen vekilini Samsunlu yerine Trabzon lobisinden seçersen işte bu kaçınılmaz durumla karşı karşıya kalırsın. Biz ne zaman akıllanırsak işte o zaman hem Samsun hem de Samsunspor kazanır. Saygılarımla…

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar