Cesur Yürek Osman Özköylü
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Cesur Yürek Osman Özköylü

28 Kasım 2016 - 10:00

Samsunspor-Elazığspor: 0-0

Her iki tarafta hanelerine bir puan yazdırdı.

Bir şeyler olmuş Samsunsporlu oyuncularımıza. Öyle cesur oynadılar ki onları tebrik ediyorum.

Gerçi deli cesaret iyi değil ama onlar temkini elden bırakmadılar. Osman hoca bir an olsun yerine oturmadı, kenardan hep ileriye çıkmaları istedi.

Murat Gürbüzerol top sürerken bile kenardan ne yapacağını söylüyor, oyunu yönlendirmeye çalışıyor, sahanın içindeymiş mücadele sergiliyordu. Osman hoca bu davranışlarıyla alkışı hak ediyor. Teşekkür hocam.

Samsunspor neden gol atamıyor? Forvetimiz iyi olmaması mı?

Aslında ben de takımın iyi bir forvete ihtiyacı olduğunu söylüyorum fakat bizim de kaleye şut çekmemiz gerekiyor. Oynadığımız bir kaç maçımızı tekrar izleme fırsatı buldum ve Samsunspor'un kaleye şut çekmediğinin farkına vardım.

Elazığspor karşısında o kadar çok şut mesafesi vardı ki sadece bir kaç vuruş yapabildik. Madem golcümüz golle buluşamıyor öyleyse bizde kaleye şut oranını yükseltelim.

Osman hocanın bunu dikkate alması gerekiyor. Bu kadar kaleye gidip gol atamıyorsak bu da demektir ki kaleye şut çekemiyoruz.

Alperen kardeşim sana da bu karşılaşma da sitem ettim. Güzel kardeşim forvet kendine boş alan yaratır ve topun bizde olduğu zaman senin kaleye yakın olman gerekiyor. Eğer sen içeriye girmezsen baskı yaratamazsın. Sağ, sol kanatlara gidip top almayı bırak. Sağdan soldan top sana gelsin. Şunu sakın unutma;

Senin ceza sahası içinde yaratacağın baskı başka bir arkadaşının gol atma şansını yükseltir.

SAYGILARIMLA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar