Hoş Geldin Osman Özköylü
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Hoş Geldin Osman Özköylü

17 Ekim 2016 - 10:00

Osman Özköylü gelse ne olacak? Gelen gideni aratıyor.

Samsunspor , Gaziantep Büyükşehir Belediyespor  karşısında golcüsüz sahaya çıktı. Osman hoca deneyimi fazla olanlardan yana tercihini yaptı ama hesabı tutmadı.

Gerçi pekde çok fark etmezdi. İlk golü hatırlayalım, Murat ofsaydı kendi bozuyor ve elini havaya kaldırarak golün ofsayt olduğunu bildiriyor. Daha nerede durduğunu bile bilmiyor. Gel de şimdi kızma?

İkinci golü de şöyle bir hatırlayalım. Kalecimiz Furkan’ın  elinden kaçırdığı topu iyi değerlendiren Gaziantep Büyükşehir Belediyespor farkı 2 ye çıkardı.

Bizim için hoca değişikliği çok lüks oldu. Korukır ile devam etmemiz gerekirdi.

Sırf birileri istifa diye bağırdı diye bir hoca bu kadar çabuk harcanmaz. Şimdi Osman hoca ne yapabilir bunu tartışalım. Elinde ki oyuncularla Samsunspor  ilk yarıyı iyi bir yerde nasıl bitirecek ?

Doğru düzgün bir forvetimiz yok. Kanatlarımızı kullanamıyoruz. Orta sahamız bile yok. Defans tutarsız ve uyumsuz. Bu hafta dikkat ettim golü kimin atacağı bile belli değildi. Herkes mi golcü anlamadım.

Eski Samsunspor'u özlüyorum. Seyircisiyle destanlar yazan Samsunspor için maç saatini sabırsızlıkla beklediğimiz günleri, gişedeki kuyruğu, hatta stat kuyruğunu bile özledim.

Yazık oluyor bu takıma. Birileri kaderiyle oynuyor bu takımın.

Baksanıza daha birkaç gün önce Samsunspor tesislerinde spor müdürüne saldırı oluyor. Hem de Samsunsporlu yönetici tarafından tartaklanıyor, itiliyor, tesislerden çıkartılıyor. Bunu ne için yapıyor biliyor musunuz? Doğruları söylüyor ve yazıyor diye. İşte Samsunspor'da geldiğimiz durum bu.

Kendileri Samsunspor'u bu hale getirmişler. Tahtası kapanmış, ceza yemiş, puanları silinmiş bir takım yönetiliyor ve biri bunlara siz ne yapıyorsunuz diye sorunca olanlar oluyor.

Ayıp kardeşim ayıp. Hem hiç bir başarı sağlayamayacaksın hem de etrafta günah keçisi arayacaksın. Biz bu oyunlara gelmeyiz.

Aslında size Samsunspor yönetimine soruyorum. Siz bu kadar hataya rağmen hala orda ne yapıyorsunuz?

Birisinden emir gelmeden gidemiyor musunuz? Yok arkadaş yok, Samsunspor'un kaderinde var bu.

Bu takımı kayyuma düşürülmek mi isteniyor, çalışmalar bunun için mi yoksa?

SAYGILARIMLA

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar