Koca Şehrin Takımı Samsunspor
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Koca Şehrin Takımı Samsunspor

29 Ağustos 2016 - 10:00

Kanımca TRT'nin TFF ile anlaşamaması ve 1. lig maçlarının yayını olmaması TFF Başkanı’nın ayıbıdır.

Bu rezalet daha ne kadar devam edecek?

Türkiye'de futbol olarak en çok izlenen ve takip edilen Türkiye 1. Lig maçlarının televizyondan verilmemesi takımlarını destekleyen taraftara yapılan bir ayıptır.

Eğer TRT maçları vermek istemiyorsa TFF anlaşma sağlayamıyor ise maçları yerel televizyon kanalları versin, en azından internet üzerinden seyrederiz…

Türkiye'nin en büyük televizyonu TRT, TFF maçların yayın hakkını alamıyorsa bırakın da yerel televizyonlar versin ve bu ayıp size yetsin..

Gelelim maçın analizine; Samsunspor, Yeni Malatyaspor karşısında oynadığı futbolla bırakın ilk 3’e girmeyi play-off bile oynayamaz.

Sayın hocamıza geçen hafta söyle bir yorum yaptım.

Dedim ki, ‘hocam kanatlarımızı kullanıyoruz ama uçamıyoruz. Forvetimiz topla buluşuyor ama sonuca gidemiyor.’

Ama hocamız bu sorunu çözmek yerine forveti değiştirmeyi uygun gördü.

Yeni Malatyaspor bizden iyi oynamadı biz çok kötü oynadık.

Dün gece Murat Gürbüzerol, Mustafa Sevgi, Mehmet Çakır bizi 3 puandan eden isimler oldu.

Bunu söylerken onları hedef olarak seçmiyorum. Sadece bu 3 isim gününde değildi. Bunu saha dışında herkes fark etti ama sayın hocamız fark edemedi. Sayın Engin Korukır, eğer Samsunspor'un kazanmasını istiyorsanız lütfen daha cesur olunuz. Siz o 3 ismi tecrübelerinden dolayı oyunda kalmaları istediniz ama şunu unuttunuz. Bazen acemi şansı tecrübeyi yener. Eğer kahraman olmak istiyorsanız cesur kararlar vermeniz lazım. Samsunspor'u Samsunspor yapan gençlerimizdir onlara güvenin sizi mahcup etmezler.

Gelelim aynanın diğer yüzüne…

Samsunspor başkanı ve yönetim kuruluna…

Sayın başkan; elimizde iyi bir forvetimiz yok. Akıllı pas dağıtabilen orta sahamız yok. En önemli sol açık oynayacak oyuncumuz yok. Bu eksikler giderilmeli. Aksi taktirde Samsunspor bu ligde bile barınamaz. Umarım bir çözüm bulursunuz.

SAYGILARIMLA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar