Lig De Kaldık Şampiyon Olmadık
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Lig De Kaldık Şampiyon Olmadık

21 Mayıs 2017 - 10:00

Samsunspor 1. Lig’de kalmayı başardı. Gol atamadı ama yemedi de. Taraftarına çok stresli bir 90 dakika izletti.

Aslında ağlayacak durumumuz var. Biz ise hep beraber ligde kaldığımız için eğleniyoruz. Kimse eleştiri yapmak istemedi. Olumsuz bir hava olmasın diye. Aman son maçımız Bandırmaspor’u yenmemiz lazım.

Kral çıplak ama biz üstünü örtelim diyoruz. Kısacası Samsunspor taraftarına ihtiyacımız var. Taraftar olmazsa biz biteriz diyen Samsunspor şakşakçıları muratlarına erdiler.

Belki bu yazdıklarımı okuyan okurlarım bana kızacaklar. Hatta ligde kaldık daha ne istiyorsun diye söylenecekler. Ben diyorum ki; Bandırmaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Elazığspor hatta Manisaspor bile kümede kalmak için son maçlarını son haftaya taşıya bilirler.

Biz Samsunspor'uz büyük takımların korkulu rüyası, futbol okulu, yetiştirdiği futbolcuların arasında Altın krampon almış, futbolda efsane olmuş bir takımın ligde kalmak için düştüğü duruma bak. Bir de Osman Özköylü tribünleri ayaklandırmak için elleriyle taraftardan daha fazla desteklemelerini istedi.

Yani kısacası bu sene yine şampiyon, Samsunspor’un cefakâr, fedakar taraftarıdır. Allah onlardan razı olsun. Eğer bu maça ilgi göstermeselerdi belki de ligden düşen taraf biz olacaktık. İyisiyle kötüsüyle bir ligi daha geride bıraktık Osman Özköylü kalır ya da gider pek önemli değil. Önemli olan gelenin gideni aratmaması.

SAYGILARIMLA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar