• Reklam
Maçlara Artık Paf Çıksın!..
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Maçlara Artık Paf Çıksın!..

20 Aralık 2016 - 10:00

Artık kalan maçlarımızı PAF takımı ile oynayabiliriz. Hiç değilse sinirlerimiz bozulmaz, ‘genç bunlar’ deyip bağrımıza basarız.

***

Daha fazla rezil olmayalım.

Samsunspor’un artık revizyona girmesi gerekiyor. Osman hoca artık şunu anlamlı; Murat Gürbüzerol, Alperen, Mehmet Çakır ve Zola ile Samsunspor bir yere gelemez. Zorlamanın bir anlamı yok. Gol için Alperen yetersiz. Görüyorsun olmuyorsa olmuyordur. Buna ısrar etmenin ne anlamı var. Cesur ol ve gençlere yönel. Seni utandırmazlar.

Giresunspor'un attığı gollere gelecek olursak sadece şunu söyleyebilirim; penaltı benim gördüğüm kadarıyla yanlış bir karardı. Diğer iki gol ise bizim defans oyuncularımızın dün akşam resmen ayakta uyumalarıyla geldi. İki duran top, iki gol. Biri kaleciden dönüyor tamamlayan yine rakip… Takım oyuncusu yanında kim var; hiç kimse. Kısacası Samsunspor Giresunspor karşısında resmen ezildi.

Birileri çıkıp, ‘hakem adil davranmadı’ diyecektir. ‘İyi oynadık olmadı, ilk yarı kaleciyle karşı karşıya kalan Murat Gürbüzerol o golü atsaydı farklı olurdu’ diyenlerde olacaktır.

Anlayacağınız minareyi çalan kılıfını uydurur misali savunma yapacaklardır.

Olmuyor kardeşim olmuyor, böyle giderse Samsunspor'a ya kayyum atanır ya da ligden düşer!..

Eğer istenilen bu ise bırakın o zaman ne olacaksa olsun. Yazık günah Samsunspor taraftarına… Giresun'da maça gidenler ertesi gün işlerine devam edecekler. Sizleri yalnız bırakmamak için yorgunluğu göze alıp maça geliyorlar. İşte ben onlara çok üzülüyorum. Sahada oynayanlar bunun ne demek olduğunu bilmezler, onlar profesyonel oyuncular aldıkları parayı bilirler. Türbinleri sadece onları izlemeye gelen müşteri olarak görürler.

Samsunspor tamimiyle kendi kaderine terk edilmiş; ne bir vekili var de bir iş adamı…

Sahip çıkan spiker bile maçı anlatırken ‘zavallı Samsunspor’ diyecek ama dili varmıyor. Yazık ne hale geldi koskoca Samsunspor…

Futbol okuluyduk daha düne kadar…

Kimler yetişmedi ki bu okuldan…

Dobi Hasan, Kral Tanju, Ertuğrul Sağlam, Serkan Aykut, Celil ve daha ismini sayamadığım nice futbolcular…

Samsunspor’un düştüğü duruma bakın…

Yazıklar olsun bu kulübü bu duruma düşürenlere….

Kime kızacağımı bile bilmiyorum; hangisini yazsam o diğerinden de kötü yönetti Samsunspor'u… Sadece şunu söylemek istiyorum; sebep olanları Allah’a havale ediyorum…

SAYGILARIMLA…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar