Ruhsuzlar Takımı
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Ruhsuzlar Takımı

31 Ekim 2016 - 10:00

Balıkesirspor-Samsunspor: 5-0 Tarihe geçen bir maç daha geride kaldı. Teşekkürler çocuklar, sayenizde bu da oldu averaj takımı Samsunspor.

Bu işte bir terslik var. Geçen hafta harika top oynayanlar bu hafta rakip kaleye yüzünü bile dönmedi. Hatta isabetli tek bir şutumuz yok.

Orta saha diye bir şeyin olmadığı yerde defans için söylenecek tek şey yol geçen hani olduğudur. Yazıklar olsun sizlere. Maçı anlatan spiker bile tarihi başarılarla dolu Samsunspor'un diyor ve kendince tesellide bulunuyor.

İyide sizlerin amacı ne kardeşim, paranızı mı alamıyorsunuz? Sizlere oynamayın diyen birilerimi var?

Biriniz çıksın açıklasın bir hafta önce oynadığınız oyun ile Balıkesirspor karşılaşmasında oynamadız. Eğer oynamak istemiyorsanız gidin hiç değilse şerefimizle düşeriz.

Samsunspor artık bir karar almalı. Ya kadroda revizyona gidip kalan maçlarını elindeki gençlere oynar   yada şimdiden lige veda ederiz.

Osman hocayı ben daha cesur bilirdim. Oynayamayan birini sırf tecrübeli diye ilk onbire almaz diyordum. O da korkak çıktı. Cesur kararlar veremedi.

Eğer Samsunspor paftan bu takıma şimdi ilave yapsın yemin ediyorum bunlardan daha istekli oynarlar. Bizim geçmişteki başarılarımızın sırrı gençlerle oynamaktı.

Ne zaman gençlere fırsat versek bizi hiç utandırmadılar. O yüzden Sayın Özköylü sonunu düşünen kahraman olamaz, zaten bundan kötüsü de olmaz.

Bize her şeyin bittiği yerde yeniden dirilişe geçirecek adam lazım. Kenardan bağırarak bu takıma hükmün geçmez. Onlar da biliyor ki onlardan başka seçeneğin yok. Futbolcuları seçenek haline getirmemek için takımdan kesilecekleri kes, zararın neresinden dönersek orası kardır.

SAYGİLARİMLA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar