Siz Neyin Peşindesiniz?
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Siz Neyin Peşindesiniz?

06 Ekim 2016 - 10:00

Denizlispor ile oynanan müsabaka sonrası açıklamalarda bulunan Kenan Yelek, ‘Gelecek olan teknik direktör benimle çalışacak diye bir şey söz konusu değil’ dedi.

Peki, Yelek için gelecek teknik direktöre birinci yardımcı şartı neden konuldu?

Bu konuda Yelek’in de açıklama yapması gerekir.

Birde ben Samsunspor'un menfaati için ne gerekiyorsa yaparım demişsin. Öyleyse söyle kardeşim son iki maçta oyuncuların bu kadar istekli olmalarının sebebi senin çalıştırıcı olman mı?

Sayın başkanım şimdiden Kenan Yelek hakkında bazı yazılar paylaşılıyor. Dün de bir taraftar grubu hakkında hiç olmayan açıklamalara şahit olduk. Samsunspor'u bu tür söylemlerden uzak tutmak adına lütfen teknik direktör konusu için gereğini yapın.

Bu inat neden yapılıyor? Orda da bir sorun var ve bu sorunun ortadan kaldırmak için bir şeyler yapmak zorundayız.

Bu olayı artık daha fazla gündeme gelmeden son noktayı vurun. Ya da ‘Hiç bir şey yapamadık’ der gidersiniz. Zaten bu gün olmasa yarın bu olacak. Durum bunu gösteriyor. Size de iyi bir bahane olmuş olur.

Bir sözüm de dün yaptığı paylaşımlarla tepki alan beyfendiye olacak. Saygın bir taraftar grubuna da aynı sözleri sarf ettiğiniz için onların da FETÖ’cülere üye olduğunu yazmışsınız. Hatta daha da ileriye gitmiş çeşitli hitamlarda bulunmuşsunuz.

Bu yazdıklarınız suç duyurusu bulunmak demektir. Eğer elinizde bir delil yoksa söylediklerinizle ilgili başınız çok ağrıyacak. Çünkü duyduğum kadarıyla size maddi manevi tazminat davası açacaklar. Sonuçta her sözün bir bedeli var.

SAYGILARIMLA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar