Transfer Şart
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

Transfer Şart

24 Ekim 2016 - 10:00

Her iki takımda kazanmak istedi ama temkini elden bırakmadılar. Gol atamıyorsan gol de yemeyeceksin mantığı işe yarayan bir taktik. Bu açıdan her iki takımı da tebrik ediyorum.

Gözle görülür bir şey varsa oda Samsunspor'un acilen transfer yapmalı. Gol sıkıntısı çekiyoruz. Topu kaleye getirip sonuca ulaşamıyoruz. Çünkü iyi bir golcümüz yok. Elimizdekiler de bu çocuklar, yapabileceğimiz hiç bir şey yok.

Osman hocanın yerinde olsam ilk yarı bitmeden elindeki oyunculardan birini gece gündüz demeden gol atabilecek seviyeye getirmeye çalışırım. Aksi takdirde gol orucumuz tesadüflere kalır.

Samsunspor, Altınordu karşılaşmasına iyi hazırlanmış. Ayağa paslarla rakibinin başını döndürdü diyebiliriz.

Demek ki çalışınca oluyormuş. Şimdi çalışılması gereken nasıl gol atarız olacak. Alperen tek başına yetersiz. Markajdan kurtulamıyor. Bu da topla buluşamaması anlamına geliyor. Onu markaj da gören arkadaşları onu topla buluşturamıyor. Etkisiz kalıyor bu da takımı zorluyor.

Bir de Zola vardı sahada ne yaptığını bilmeden oynayan. Orta sahada oynuyor ama bir olumlu pas attığını görmedim. İlk yarı oyundan alınması gerektiğini düşünüyorum. Takıma oyuna hazır değil. Zola eksiklerini tamamlamadan kadroya alınmaması gerekiyor.

Murat Gürbüzerol Altınorduspor karşılaşmasında kendini aştı. Bu hafta kimi alkışlarsınız derseniz şüphesiz Murat Gürbüzerol derim. Son dakikaya kadar hatasız oynadı. 

Osman hocanın istediği takım oluşuyor, kendi açısından tek sorunu gol atamamak.

O sorunu kalan maçlara yansıtmamak için elindeki golcülere umut bağlıyor. Yapabileceği tek bir şey var o da elindeki golcülerin gece gündüz demeden sürekli olarak golü atmanın yollarını bir ders gibi çalışmaları gerekiyor.

SAYGILARIMLA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar