ZORLADIK OLMADI 
Erol ÜNDÜCÜ

Erol ÜNDÜCÜ

ZORLADIK OLMADI 

09 Nisan 2018 - 08:50

Maça iyi başladık. Seyircisiyle futbolcusuyla bir bütün olmuş Samsunspor. Her şey harikaydı. Tek eksik goldü; o da olmadı. 
Çok zorladık. Her şeyi yaptık ama meşin yuvarlağı bir türlü filelerle buluşturamadık. Hiç kimseye kızamıyorum. Şu hatalı bu hatalı diyemeyeceğim. İstanbulspor sahaya bir puan için cimmiş top oynamaktan çok oynatmamaya odaklanmış.
Buna rağmen iyi pozisyonlar yakaladık. Zaten bu kadroyla bunu yapabildiğimize şükretmek lazım. 
Osman Özköylü hafta içi bazı açıklamalarda bulundu. Bana sormadan transferler yapıldı, eğer bana danışsalardı bu oyuncuları aldırmazdım dedi. Sayın hocam senin bu dediğini senden öncekiler de söyledi ama imam bildiğini okuyor işte.
Bunun için diyoruz ki artık yeter. Birileri bu takıma sahip çıksın. Yoksa imam hep bildiğini okuyacak. 
Bir sevgili kardeşim Mehmet Soykan'ın ailesinin açıklaması vardı hafta içinde. Diyorlar ki; kardeşimize verilen sözler yerine neden getirilmiyor. Ah kardeşim Mehmet keşke sağ ofsaydında nasıl bir insanların içine düştüğümüzü görseydin.
Öyle alçak olmuş ki insanoğlu, ölen birinin cenazesinde bile reklam yapma pesine düşüyor. Ama buradan yazıyorum. Bizzat Mehmet kardeşimin ailesine gidip söz verenlerin isimlerini alacağım ve buradan sizlerle paylaşacağım. Kimlerin ikiyüzlü olduğu herkese duyuracağım.
İste bunlar böyle Samsunspor'lu gelirler vaatte bulunurlar size ümit verirler sonra da hiç bir şey olmamış gibi köselerine çekilirler. 
Ondan sonra basın onların bonkörlüğünü yazar ve onlarda bedava reklam yaptık diye sevinirler. 
SAYGILARIMLA

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar