BAHARDA AÇAN ÇİÇEKLER
İsa ABANOZ

İsa ABANOZ

BAHARDA AÇAN ÇİÇEKLER

12 Mart 2021 - 10:22

 

Saygıdeğer Hocam;

 Siz öğretmenler aslında tüm övgülerin en güzelini hak ediyorsunuz. Siz öyle önemli, öyle değerli insanlarsınız ki bizim yavrularımızı geleceğe hazırlıyorsunuz. Sizler sadece kitaplarda yazanları anlatmıyor, aynı zamanda onlara hayat dersi de veriyorsunuz. Çocuklarımızı geleceğe yararlı, vatanına hayırlı, anasına babasına saygılı birer insan olarak yetiştiriyorsunuz. Sizler bir bakıma bizlerin geleceğini güzelleştiriyorsunuz. Şimdi soruyorum size bundan daha güzel ve değerli ne olabilir? Siz öğretmenlere bütün içtenliğimle teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. 

         Saygılarımla...

Elanur İlter'in annesi Ümmiye İlter

ANNEME

Canım annem; 

Annem sözlerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Sana olan sevgimi nasıl sayfalara döneceğimi de bilmiyorum. Annem sen beni doğurdun, beni büyüttün, ağladığımda benimle ağladın, güldüğümde de benimle güldün. Her zaman yanımda oldun.

  Kendi düşüncelerim ile seni anlatmaya çalışıyorum ama inan ki seni anlatmaya kelimeler yetmez sen o kadar güzel bir annesin ki seni nasıl anlatabilirim? Sen dağlarda açan yonca, hiç solmayan gül gibisin. Senin çocuğun olduğum için çok mutlu ve çok şanslıyım. Sen en güzel annesin. Annem biliyor musun bugün anneler günü, ilk defa anneler gününü birbirimizden ayrı geçiriyoruz. Eminim senin için de çok zor bir durum bu. Sana nasıl bir hediye alacağımı düşünüyorum da hiçbir hediye senin kadar güzel ve sana layık değil. Benim sana en büyük hediyem sana olan uçsuz bucaksız sevgimdir canım annem. Çünkü her anne çocuğuna en güzel sevgisini ve şefkatini verir. Çocuğundan da ufacık bir sevgi bekler. Ben de sana istediğin bu sevgiyi tüm kalbimle veriyorum melek annem seni o kadar çok özledim ki en kısa zamanda görüşmek üzere canım annem. Seni çok çok seviyorum... 

Kızın Elanur

    Annem: Ümmiye İLTER Elanur önce annesine çok güzel bir mektup yazdı. Annesi de biz öğretmenlere çok güzel bir mektup yazdı. Ben her iki mektup için de onlara teşekkür ediyorum. Canik Anadolu Lisesi öğrencisi Elanur İlter’e başarılar diliyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar