STRESİN GÖLGESİNDE ZOR BİR MAÇ
Reklam
  • Reklam
Murat Küçük

Murat Küçük

STRESİN GÖLGESİNDE ZOR BİR MAÇ

16 Aralık 2020 - 10:43

Geçen haftaki şok Bursaspor maçından sonra üstüne birde başkan Yüksel Yıldırım’ın zehir zemberek açıklamalarından sonra Balıkesirspor maçını oynamak futbolcular adına daha da zor bir hale gelmişti. 

 

Bu psikoloji ile maça başlayan takımımız ilk on beş dakikada Gökhan’la yüzde yüzlük bir pozisyondan yararlanamadı. Artık bir iyi bir kötü oyununa alıştığımız takımın ne yapacağını merakla bekler olduk.

 

Aslında oyunculara kızmaya gerek yok çünkü kapasiteleri bu kadar. Bu futbolculardan üst düzey performans almak çok zor. Bunu başkanda anlamış olmalı ki maçtan önceki gün yaptığı açıklamayla hatalarının itirafını yapmış oldu ama bir eksikle. 

 

Kızdığımız sitem ettiğiniz oyuncuları siz aldınız başkan önce kendinizde kurduğunuz scout sisteminde arayacaksınız hatayı.

 

Samsunspor ilk otuz dakikayı bir golle tamamladı. Bir aksaklık olmasında böyle devam etsin galibiyetle dönelim diye dua ettim açıkçası. Çünkü ne zaman ne olacağı belli olmuyor takımımıza.

 

Açıkçası ilk otuz dakikada da Balıkesirspor’un, Samsunspor’u çok da zorlayacak bir kalitesi yok. İkinci yarıda ne gibi bir oyun olacak göreceğiz diyerek ilk yarıyı tamamladık. Bu arada oyuncu performanslarında öyle göze batan oyuna etki eden bir görüntü yoktu. Takım halinde oynamaya gayret ediyor Samsunspor. 

 

Çünkü oyunu forse edecek kalitede bir oyuncumuz sahada yok. Zaten Kubilay’dan başkada o özellikte bir oyuncuya sahip değiliz.

 

İkinci yarıya da aynı oyun düzeni ile başlayan Samsunspor kalesinde gördüğü golden sonra tabi ki rakibe direnç geldi ve oyun dengelendi.

 

Balıkesir takımının, Samsunspor’dan puan alacak gücü de yok mecali de… 

 

Görünen o ki Samsunspor’da başkanın yaptığı açıklamalardan sonra devreyi beklemekten başka seçeneği yok. 

 

En az kayıpla devre beklenecek ve daha önceki yazılarımda söylediğim gibi transfer dönemi hızlı geçecek. 

 

İnşallah gerekli dersleri almışlardır. Başkan ve scout ekibi ve tabi ki Ertuğrul hoca artık transferde söz sahibi olur.

 

Yoksa eski tas eski hamam devam eder benden söylemesi. Ben devre arasına kadarki maçlarda artık skorla değil de genel görüntüyle ilgileniyorum Samsunspor için.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar