3 PUAN KAÇTI
Oktay ÖZ

Oktay ÖZ

Teknik Analiz

3 PUAN KAÇTI

05 Şubat 2018 - 08:44

Geçmiş yıllardan süregelen tüm olumsuzluklara şehir olarak alıştığımızı söyleyebilirim. Bu duruma alıştığımızı avantaj olarak görüyorum ki haddimizin farkında olduğumuz sahaya da yansımış bulunmakta. 
Maçtan önce 1 puana Samsun şehri çok iyi diyordu, gerçekten de puan sıralaması olarak rakibimizden deplasmanda 1 puan çok önemliydi. Oyunun ilk yarısı ortada geçerken oyunda istediğimiz gibi devam ediyordu. İki oyuncu değişikliği oyun ortada giderken skorda dengeliyken ne derece doğru tartışılır,  yediğimiz golde Chibuike'nin topu bizim sahada tutması rakibin baskısına sebep oldu ve kalemizde de golü gördük. Bu oyuncunun genel durumuyla alakalı sorumsuzluğu aşikar ortada. 
Yediğimiz golden kısa süre sonra sahada duran bir Adana Demir takımı vardı. Geriye kalan sürede sahanın hakimi tamamen Samsunspor'da idi.
Yan toplarda gelen kafa vuruşları dışarıya giderken, Enes’in sol ayakla yaptığı vuruşu bir önceki pozisyonda dışarı topu atan Çağrı pozisyonu takip ederek direkten dönen topu kafayla filelere gönderdi. 
Bu golden Samaras’ın karşı karşıya yaptığı vuruş sanki skor 3-0 öndeyiz gibiydi. Samaras'ın kafa ile attığı golü hakemin faul kararıyla iptal etmesi çok yanlış bir karardı ve 3 puanı da kaçırmış olduk. Velhasıl 1 puanda çok önemliydi ve aldık evimize dönüyoruz.
Şimdi evimizde oynayacağımız Erzurum maçına şehir olarak bütünleşip mevcut durumu avantaja çevirme zamanı. Mücadelelerinden dolayı tüm takımı tebrik ederken Engin hocanın takım içerisinde birlikteliği mevcut durumdan ötürü fedakarlık yaparak sağlaması gereken önemli bir durumdur. 
3 puan kaçtı ama takımımız ileriki haftalar için umut yaydı.  
İnşallah 3 puan haftaya gelecek. Mutlu haftalar.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar