ZAYİ  İLANI
Reklam
RESUL AKÇAY

RESUL AKÇAY

ZAYİ  İLANI

31 Ekim 2021 - 12:57

Kurduğu kadro ile lige sükseli bir giriş yapan Bandırmaspor’da Lokman Gör ve  Guido  Koçer gibi eski isimler vardı. Ev sahibi ekibin dikkat çeken yönü ise sahaya eksiksiz tam kadro çıkmalarıydı. Samsunspor’da ise Saviçeviç yoktu, Berk’in sakat oluşu nedeniyle Boli yine sahadaydı. Gerçi o hep, her zaman sahada ya neyse.

Bandırmaspor rüzgarı da arkasına alarak geliştirdiği ataklarla gole yakın bir oyun ortaya koydu. Dört önemli atakta kaleyi kıl payı es geçtiler. Birinde ise Aykut öyle bir kurtarış yaptı ki, alkışı ziyadesiyle hak eder cinstendi. Topu rüzgarı da hesaba katarak yerden oynamaya çalışan Samsunspor’un kaleyi bulan tek şutu yoktu.

Soyunma odasına golsüz gidilecek diye beklerken, ev sahibi ekip öne geçti.  Devrenin uzatmalarında serbest vuruştan gelen gol büyük bir talihsizlikti. Benzer bir durum da Diomande’nin sakatlanıp oyun dışı kalmasıydı.

İkinci yarı etkisini daha da artırmasına rağmen rüzgar avantajını kullanma lüksüne sahip olunamadı. Oyunun temposu artırılamadı, kaleye şut numinelik olsun çekilemedi. Samsunspor orta sahası tel tel döküldü. Osman, Gökhan, Hasan’ın evlere şenlik oyunu saç baş yoldurdu. Sahaya sürülen Melih, sağ kanat ortalarıyla hareketlilik sağlasa da sonuç alınamadı.Eşitliğin sağlanabileceği en etkili atak 55. dakikada Yasin ile yakalanmasına rağmen şut yavaş kaldı.

Geri kalan zamanı bozuk para gibi harcadı takım. İkinci golü rakibine ikram eden Boli’ye tebriklerimizi iletelim. Bu adamdan kurtulduğumuz gün kurtuluşumuz olacaktır, buna inanın.

Bir deplasmandan daha eve eli boş dönülüyor. Artık Fuat hocanın etkisiz elemanları ayıklama zamanı geldi. Futbola doymuşları değil, doymamışları tercih etmelidir. Samsunspor için zayi ilanı versek, kim bulur da bulup geri getirir bilemem. Koca Samsunspor, markası yerlerde sürünüyor ya insan ona yanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar