ABD'NİN GAYRİ MEŞRU ÇOCUKLARI
Reklam
  • Reklam
Süleyman SALUR

Süleyman SALUR

ABD'NİN GAYRİ MEŞRU ÇOCUKLARI

13 Ekim 2019 - 10:00

Yaklaşık 35 40 yıldır kanımızı emen Kürt vatandaşlarımız ile Türk vatandaşları arasında nifak tohumlarının ekilmesine neden olan PKK’nın sonunu getirmek için yakaladığımız bu fırsatın tüm Batı ülkelerinin bizi yalnız bırakma tehditlerine rağmen son terörist yok edilene kadar operasyonların sürdürülme kararının tüm kesimlerce siyasi kimliklerin dışında desteklenmesi gerekir. 

 

Batı her zamanki gibi ikiyüzlü davranmayı sürdürmektedir.

 

Dünya’daki uyuşturucu trafiğinin % 85 tekelini elinde bulunduran güçlerin ülkelerinde konuşlandırılmasına desteklenmelerine izin veren ülkeler diğer yandan Türkiye’yi köşeye sıkıştıracak olan ekonomik tehditlerden vazgeçmemektedirler.

 

Operasyon öncesinde Trump ağzı ile konuşan gayri meşru çocuklar eğer Türkiye herhangi bir operasyona başvurur ise 480 kilometrelik alanı ateş topuna çevireceklerini iddia etmişler operasyon başlayınca fare deliği misali arada bir inlerinden çıkıp ateş etmekte ve anında yine deliklerine sığınmaktadırlar. 

 

İş makinalarının rahatça dolaşabildiği beton dehlizlerle çevrili yeraltı sığınakları tamamen Amerika’nın imkanları ile Türk ordusuna direnmeye çalışmaktadırlar. 

 

Siyasi olarak elbette hatalar yapılmıştır. Terör örgütleri lahmacun ve baklavalar ile ağırlayarak sınır ötesine bizzat hükümet tarafından uğurlanmışlardır. Bugün dün uğurladıklarımızı mehmetciğimizin kanı bahasına etkisizleştirmeye çalışmaktayız.

 

Bugünün savaşları petrol kaynaklıdır. Ancak geleceğin savaşları su savaşları olacaktır. Bu nedenle harekata ‘Barış Pınarı Harekatı’ adı verilmesi anlamlıdır.

 

Batı ve ABD operasyon karşısında şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Hayal kırıklığına uğradıklarını yüzlerce tır ile yapılan lojistik ve silah yardımının bir işe yaramadığını anlayınca silahlarını ekonomik alanlara yönlendirmişlerdir. Bu konuda tüm Batı aynı dili konuşmaktadırlar. 

 

Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ordumuzun kaybetmesi için adeta yağmur duası misali dualar etmektedirler. Ancak kurşun tabancadan çıkmış ve geri dönmesi mümkün değildir.

 

ABD’nin gayri meşru çocukları gerekli dersi alacaklardır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar