SAMSUNSPOR'A İHANET EDENLER
Reklam
 • Reklam
Süleyman SALUR

Süleyman SALUR

SAMSUNSPOR'A İHANET EDENLER

09 Ocak 2020 - 10:30

 

Başkanı, iki başkan vekili istifa ettiğinden müstafi durumunda sayılan Samsunspor Derneği, koltuk sevdalısı bazı isimlerce belki de geçen dönemlerde üye bile olmayan, sonradan üye yapılan ki bu usulsüzlük dernekler masasına şikayet edildiğinde yönetim kurulu üyelikleri iptal edilebilecektir. 

 

Genel kurula liste hazırlayarak seçime katılmaları halinde tekrar o koltuklara oturamayacaklarını bildiklerinden yönetim kurulu oluşturarak 1,5 yıllık süreyi doldurma kararı almışlardır. 

 

Kulübü finanse eden Yüksel Yıldırım, bu oldubittiye tepki göstererek desteği çekeceğini deklare etmiştir.

 

Yüksel Yıldırım’a tüm Samsun kenti minnet borçludur. 

 

Dernek olarak 100 milyonluk riski üstlenen kişiyi yok sayarsanız, danışmaz iseniz zararı siz koltuk sevdalıları değil Samsunspor camiası ödeyecektir. 

 

Dernek olarak takım üzerinde hiçbir tasarrufunuz yoktur. 

 

Suat Çakır arkadaşımız Samsunspor’un risk altında olduğu dönemler hariç her dönem kulübü yöneten profilde olup kayyum döneminde de kulübün idaresine talip olmuş, yapılan gereksiz uygulamalar ile takımın küme düşmesine zemin hazırlamıştır. 

 

Samsunspor’un maddi zorluklar ile kıvrandığı dönemlerde bankalardan alınan kredilerde tek bir imzası yoktur.

 

Aslında olay Suat Çakır’ın meziyetleri değil, çift başlılık edebiyatı ile arzuladığı zemini bulamayan kurumsallığı değil tek adamlık mantalitesini sürdürmek isteyen İsmail Uyanık yönetiminin devamı niteliğindeki bir yönetim kurulunun Yüksel Yıldırım tarafından tasvip görmeyeceğidir. 

 

Çünkü Uyanık ile Yıldırım ayrılığı sadece fikir çatışması değildir.

 

Mevcut yönetim kurulundan takım deplasmana gidecek 10 bin TL gerekli diye bir talepte bulunulsa herkes istifa için sıraya girer. 

 

Dernek yöneticiliği mi? 

 

1,5 yıllık VİP tribün biletimi diye bir tercih sunulsa istisna birkaç kişi hariç (Haluk Tan ve Aykut Çepni) VİP tribün biletini tercih ederler. 

 

Bazı hastalıklar devam etmektedir. Keneler kulübün yakasını bırakmamaktadır. 

 

Ertuğrul Sağlam, A.Ş, ve Yüksel Yıldırım faktörü olmasa Samsun’a ayak basmazdı

 

Yüksel Yıldırım’a güvenmiş ve 5 yıllık kontrata imza atmıştır. 

 

Ancak ne yazık ki dernek yönetimindeki arkadaşlar kerameti kendilerinde görmüşler ve Yılport gerçeğini göz ardı etmişlerdir. 

 

Bu takım şanssızlığa uğrayıp şampiyon olamaz ise oturdukları koltuklar onlara dar gelecek ve Samsunspor’un vefakar taftalarınca lanetlenecekler. 

 

Bırakın işyerlerine gitmeyi sokağa dahi çıkamayacaklardır. 

 

Bu nedenle bu arkadaşlarımız bir an önce genel kurul kararı almalı eğer kazanacaklarına inanıyorlar ise genel kuruldan onay almalıdırlar. 

 

Bu davranışları genel kurula da hakarettir hiçe saymaktır. Taraftar ağzı ile ‘ulan çakallar madem Samsunspor’u çok seviyordunuz neden kayyum dönemlerinde aday olmadınız yönetici olmadınız.’ 

 

Nedeni basit o zaman Yüksel Yıldırım gibi milyon dolarları kulübün kasasına koyacak kimse bulunamıyordu. 

 

Sokaklar böyle düşünüyor bilesiniz.

 

10 dakikalığına da olsa delikanlı olun genel kurul kararı alın ve listenizi Yıldırım’a sunun. 

 

Belki işe yarayan bir kaçınıza dernekte görev verebilir. 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Mustafa kaplan
  1 yıl önce
  Süleyman bey biz taraftariz yönetim bize gel de geliriz git de gideriz bu gibi durumlarda gerçekten iş size düşüyor kalemleriniz inanın yüzbin taraftardan daha etkilidir bu takımın taraftarları ni siz organize edeceksiniz sizde başkanı ve Samsun sporumuzu seviyorsanız not sayın İsmail uyanık tamam arkadaş artık sen yapacani yaptın sevdimizle kal böyle hatırlasın taraftar seni biz bundan sonra sonu gerçek olan hayallerin peşinden koşalım lütfen kulübün yakasından düşün
 • Adem semizoğlu
  1 yıl önce
  Yazdiniz yazıyı sonuna kadar destekliyorum yüksel yildirima yardımcı olsunlar çelme takmasinlar biz taraftar olarak yüksel yıldırımın her zaman yanindayiz
 • isa kurtaran
  1 yıl önce
  Çok güzel yazmış arkadaş bunların çakal olduğunu zaten taraftar biliyor paralı biri geldimi hemen onu yemeğe çalışırlar şu kazım bey vardi tıpkı onu yedikleri gibi kardeşim önce yönetim içindeki işe yaramayanlari temizleyin suat çakır dediginiz zat yillarca kulübü yedi bitirdi bu adam ne yapar orada yıllarca kulüpde mahalle muhtarlığı yapamayacak kişiler var yıllarca bu şehire ve kulübe ihanet edenler temizlensin artık bos insanlari kapı önüne koyun yeterrrr artık
 • B.kahraman
  1 yıl önce
  Ağzına sağlık reis..
 • Turan
  1 yıl önce
  ÇOK GÜZEL Yazmış ve izahat etmişsin.

Son Yazılar