Yeni bir devir başladı
Reklam
  • Reklam

Yeni bir devir başladı

Samsunspor futbol şubesi resmen dernek statüsünden çıktı. Kurulan şirket Samsunspor Futbol Anonim Şirket adıyla Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’na kaydını yaptırdı. Kırmızı-beyazlı kulüpte dünden itibaren bir devir kapanırken, yeni bir devir resmen başladı

09 Ağustos 2018 - 09:46

Samsunspor uzun süredir şirketleşme sürecinin altyapısını oluştururken, önceki gün çalışmalar tamamlanmıştı.

Kırmızı-beyazlılar artık dernek statüsünden çıkıp, resmen Anonim Şirket oldu. Başkan İsmail Uyanık'ın kulübün kendi ayakları üzerinde durabilecek hale gelmesi için şart olarak gördüğü şirketleşmede mutlu sona ulaşıldı. Yıldırım Holding'den uzmanların da dahil olduğu sürecin tamamlanmasıyla artık Samsunspor, Anonim Şirketi unvanına kavuştu.

TSO’YA KAYIT YAPILDI

Geride kalan dönemlerde yönetime talip olanların yaptığı bilinçsiz harcamalar nedeniyle Samsunspor’un büyük bir borcun altına girmişti. Yapılan seçimlerde ise yönetimlerin değişmesiyle kimse sorumlu olmuyordu. Fakat dün kırmızı-beyazlı kulüpte bir devir resmen kapandı. Samsun Ticaret Sanayi Odası’na kurulan şirket Samsunspor Futbol Anonim Şirket adıyla kayıt oldu. Yeni bir devir de resmen başlamış odu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘İnsanca yaşamak istiyoruz’
‘İnsanca yaşamak istiyoruz’
‘Siyaset değil bu’
‘Siyaset değil bu’